Jaroszowski Marszobieg Przełajowy powraca do kalendarza wydarzeń biegowych w gminie!

Rozpoczęło się odliczanie do startu 8. edycji Jaroszowskiego Marszobiegu Przełajowego. 1 października zawodnicy mali i duzi będą rywalizować na różnych dystansach, dopasowanych do ich możliwości.

Dzieci i młodzież będą rywalizować na dystansach od 200 do 800 metrów. Trasa biegu głównego będzie liczyć ok. 5 km, a marszobiegu - ok. 2 km. - Każdy, kto się zjawi w Jaroszowie, będzie w stanie podjąć wyzwanie i ukończyć bieg na swoim dystansie - zapewnia Edward Fedyczkowski, wiceprezes strzegomskiego AKS.

Udział w marszobiegu, niezależnie od wieku uczestników, jest bezpłatny. Zapisy będą przyjmowane w dniu zawodów na jaroszowskim "Orliku" od godziny 9.00 do 10:30. Tam także będzie strefa mety i startu.

Organizatorzy informują, że nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz loterii fantowej. - Nagrodą główną tradycyjnie będzie rower górski - podkreśla wiceprezes AKS Strzegom.
Impreza organizowana jest przez AKS Strzegom przy współpracy z ZSP w Jaroszowie oraz dofinansowaniu ze środków budżetowych Gminy Strzegom.
2022-09-21 14:50 278 marszobieg, Jaroszów

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb