.
.

Wojewoda odwiedził seniorów [FOTO]

20 grudnia Paweł Hreniak - wojewoda dolnośląski odwiedził uczestników zajęć w strzegomskim Dziennym Domu Pobytu”Senior-Wigor”, a wszystko w ramach rewizyty po zeszłorocznym spotkaniu. Był krótki program artystyczny, wspólne kolędowanie, drobne upominki i życzenia świąteczne.

- Panuje tu wspaniała atmosfera. Pani kierownik stworzyła niezwykle ciepłe miejsce, co widać po uśmiechach na twarzach seniorów, którzy dobrze się tu czują – mówi Paweł Hreniak – wojewoda dolnośląski. – To pokazuje sens realizacji wielkich programów rządowych, ale i gminnych, które mają wymiar czysto ludzki oraz pokazują ich skutek mierzony szczęściem osób, które miałem przyjemność dzisiaj spotkać.

Odwiedziny były spontanicznym gestem wojewody, w odpowiedzi na zeszłoroczną wizytę strzegomskich seniorów w Urzędzie Wojewódzkim. Wówczas uczestnicy zajęć DDP „Senior-Wigor” w Strzegomiu wraz z dziećmi z wrocławskich szkół ubierali wspólnie choinkę, pokazując że tradycja łączy pokolenia.

Tym razem, seniorzy prócz życzeń podarowali wojewodzie własnoręcznie wykonaną bombkę, która według zapewnień wojewody ma zawisnąć na choince i przypominać dobre chwile spędzone w Strzegomiu.

2018-12-20 17:52 911 Senior-Wigor, Paweł Hreniak, wojewoda dolnośląski

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb