.

Uczniowie i seniorzy grillowali [FOTO]

Poniedziałkowy piknik? Czemu nie! 3 czerwca sezon grillowy otworzyli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu oraz grono podopiecznych strzegomskiego Dziennego Domu Pobytu "Senior-Wigor". Nie była to jednak wspólna akcja obu instytucji, a dzieło przypadku.
 
Wiosenne pikniki są tradycją w strzegomskim LO i rozpoczynają tzw. sezon ogrodowy. Podczas długich przerw, uczniowie ochoczo korzystają z leżaków i koców rozłożonych na trawniku przed szkołą.

- Grill był z okazji rozpoczęcia sezonu ogrodowego, ale i również z okazji Dnia Dziecka. Mistrzami konsumpcji okazali się uczniowie klas mundurowych. Szczególne pozdrowienia dla Jakuba - czytamy we wpisie Samorządu Uczniowskiego, w mediach społecznościowych.

Na podobny pomysł w poniedziałkowe przedpołudnie wpadli także uczestnicy zajęć Dziennego Domu Pobytu "Senior-Wigor" w Strzegomiu. Podopieczni wiosenne grillowanie zamienili jednak w biesiadę, ponieważ prócz konsumpcji także śpiewali.
 
Z tego, co udało nam się ustalić, uczniowski grill pochłonął ok. 250 kiełbasek, pozostawiając w tyle seniorów z wynikiem 30 kiełbas. Seniorzy podgonili jednak wynik konsumpcją ponad 4 kg bigosu. Najbardziej zaskakujący jest jednak fakt, że obie instytucje nie działały w porozumieniu, a było to dzieło przypadku. Zatem powiedzenie, że "przypadki chodzą parami" nabiera w tym kontekście dosłownego sensu.
 
fot. Facebook/Seniorwigorstrzegom i Facebook/Liceum-ogólnokształcące-w-Strzegomiu

2019-06-03 16:57 668

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb