.
.

Strzegom znów będzie stolicą folkloru!

7 sierpnia rusza 28 edycja Międzynarodowego Festiwalu Folkloru w Strzegomiu. Pierwsze zespoły już zawitały do miasta, a wśród nich pojawią się m.in. artyści z Polski, Bułgarii, Chile, Czech, Gruzji, Irlandii, Kolumbii, Portugalii, Słowacji i Ukrainy. Gwiazdami tegorocznej edycji imprezy będą Sarsa i Kayah.

- Podczas 28 edycji Strzegomskiego Międzynarodowego Festiwalu Folkloru, będą czekały na państwa egzotyczne zespoły z najdalszych zakątków świata oraz gwiazdy które zaprezentują się na scenie w festiwalową niedzielę. Impreza startuje już 7 sierpnia i potrwa do niedzieli 11 sierpnia, a w tym czasie pojawi się mnóstwo atrakcji znanych z poprzednich edycji festiwalu oraz nie zabraknie nowości takich jak choćby „Śniadanie na trawie” w ogrodach przy Bazylice – mówi Krzysztof Kalinowski, dyrektor Strzegomskiego Centrum Kultury.

Na scenie pojawią się artyści z Polski, Bułgarii, Chile, Czech, Gruzji, Irlandii, Kolumbii, Portugalii, Słowacji i Ukrainy. Gwiazdami tegorocznej edycji imprezy będą Sarsa i Kayah.

Szczegóły na plakatach.

2019-08-06 13:18 1244 MFF, Festiwal Folkloru w Strzegomiu, 2019

Komentarze

~wilgo

I znów nasz włodarz prężył się będzie. Znów medialnie ego się nad to rozbucha. Znów media pokazywać pana będą.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb