Sport

Strzegomscy sztangiści w natarciu [FOTO]

2020-11-16 13:46:10 Marek Rydwański, klub START Strzegom, Martyna Janaszek, Michał Pawlica 0 1444

Martyna Janaszek i Michał Pawlica, reprezentujący klub sportowy START Strzegom, udowodnili dobre przygotowanie i świetną formę. Zawodnicy, podczas Pucharu Polski 2020 w Wyciskaniu Sztangi w Kielcach, zdobyli srebrny i brązowy medal.

Więcej

Sergiej Gumeniuk ze srebrnym medalem!

2020-11-03 08:52:24 sekcja judo, AKS Strzegom, wygrana 0 1394

XX Mistrzostwa Polski Weteranów w Judo oraz II Mistrzostwa Polski Amatorów Judo w Luboniu przyniosły srebro dla zawodnika sekcji judo AKS Strzegom. Sergiej Gumeniuk zajął II miejsce na podium.

Więcej

Złoto dla reprezentantek AKS Strzegom [FOTO]

2020-10-21 18:53:39 judo, AKS Strzegom, zawody, mistrzostwa, złoty medal 0 1336

Około 140 zawodników z województw dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego i wielkopolskiego stanęło ze sobą w szranki podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w judo. Zuzanna Oleksiuk, Klaudia Borowiec i Martyna Janaszek - judoczki z AKS Strzegom, przywiozły z zawodów złote medale.

Więcej

Podwójne srebro dla strzegomskich sztangistów [FOTO]

2020-10-19 12:55:49 Klub START Strzegom, zawody, sztangisci, srebrny medal, Marek Rydwański 0 1557

Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa Małopolski TKKF w Wyciskaniu Sztangi Leżąc przyniosły dwa srebrne medale dla zawodników klubu START Strzegom. Na pudle stanęli Martyna Janaszek i Michał Pawlica.

Więcej

Niemka wygrywa czterogwiazdkowy konkurs w Morawie, Polki na podium [FOTO]

2020-10-11 20:29:20 WKKW,Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego,Strzegom,Morawa,Strzegom October Festiwal 0 1329

Julia Krajewski na 14-letnim koniu Samourai du Thot zwyciężyła w klasie CCI4*-L, najwyższej rangą rozgrywce podczas zawodów Strzegom October Festival w WKKW. Polki wygrały drużynowe konkursy w kategorii juniorów i młodych jeźdźców.

Więcej

Strzegom October Festival: finałowa odsłona sezonu WKKW w Polsce

2020-10-06 19:15:37 WKKW, Strzegom, Morawa, Strzegom October Festival 0 1038

Zbliża się ostatnia w tym roku międzynarodowa rywalizacja w dyscyplinie Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego w Polsce. Strzegom October Festival w mocnej obsadzie i z premierą nowego cyklu jeździeckiego już od czwartku startuje w Morawie.

Więcej

Najsilniejsza Polka mieszka w Strzegomiu!

2020-09-09 10:32:26 Małgorzata Ostrowska, armwrestling, Mistrzyni Polski, Strzegom 0 2736

Jej nazwisko jest rozpoznawalne na wszystkich zawodach branżowych w Polsce, a w regionie także z tego, że „zawodowo męczy ludzi”. Mowa o Małgorzacie Ostrowskiej, która po raz 25. została Mistrzynią Polski w Armwrestlingu oraz uzyskała tytuł Najsilniejszej Polki.

Więcej

Pokazali swoje rzeźby [FOTO]

2020-09-06 16:14:09 Kamienna Rzeźba, Klub START, Strzegom, zawody, kulturyści, fitness 3 2888

X edycja Ogólnopolskich Zawodów w Kulturystyce i Fitness „Kamienna Rzeźba” przywiodła do Strzegomia, aż 61 zawodników, którzy prezentowali się w 12 kategoriach. Było na co popatrzeć.

Więcej

AKS Strzegom z nowymi obiektami

2020-09-04 14:35:43 AKS Strzegom, LGD, Szlakiem Granitu, Krystian Ulbin 0 1697

Lista wygląda imponująco. W Morawie, Granicy, Goczałkowie Górnym i Żelazowie powstaną specjalne wiaty dla mieszkańców, pełniące funkcję turystyczno – rekreacyjną. AKS Strzegom zamierza tam przeprowadzić zajęcia pokazowe, aby lansować zdrowy, sportowy tryb życia.

Więcej

Japończyk wygrał czterogwiazdkowy konkurs w Morawie [FOTO]

2020-08-30 18:39:36 WKKW, LOTTO Strzegom Horse Trials, Morawa, Strzegom, zawody jeździeckie 0 1426

Yoshiaki Oiwa na 12-letniej klaczy Tullyoran Cruise JRA wygrał klasę CCI4*-L, najwyższy poziomem trudności konkurs rozgrywany podczas zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials w WKKW.