Niezwykły happening w Jaroszowie [FOTO]
Niezwykły happening odbył się 30 maja w Jaroszowie. Klub Senior+ w Jaroszowie oraz Dzienny Dom Pobytu Senior – Wigor ze Strzegomia zorganizowali Międzypokoleniowy Marszobieg pod hasłem „Edukacja do starości. Nawzajem sobie potrzebni.” Była to trzecia edycja wydarzenia.
Impreza rozpoczęła się na orliku taneczną rozgrzewką poprowadzoną przez prof. Jana Chmurę. Następnie uczestnicy udali się na marszobieg, którego dystans wyniósł około 2 km. Wszyscy poradzili sobie świetnie.
Pozytywna energia seniorów pięknie połączyła się z młodzieńczym wigorem najmłodszych. Na koniec starsi i młodsi zasiedli do wspólnego biesiadowania.
Udział wzięli seniorzy, dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Jaroszowie i Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu oraz samorządowcy.
Fot.: Anna Dulemba, Sebastian Tyniecki
Komentarze
Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy