Najwyższa Jakość Quality International dla Strzegomia [FOTO]

Tytuły Laureatów i medale Najwyższa Jakość Quality International przyznano dla strzegomskiego samorządu. Program docenił lokalne inwestycje w zakresie poprawy infrastruktury dla mieszkańców i turystów. Nagroda została wręczona podczas Europejskiego Forum Biznesu w Katowicach.

- Specjalny dyplom, okolicznościowy medal i statuetkę z brylantem QI odebrałem wraz z zastępcą burmistrza Strzegomia – Tomaszem Marczakiem. Dodam, że statuetkę z brylantem otrzymaliśmy jako jedyni tego wieczoru, ponieważ znak jakości mamy nieprzerwanie od 12 lat – mówi Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia.

Tytuły Laureatów i medale odebrali również samorządowcy z sąsiednich miast - Świebodzic i Świdnicy.

Program Najwyższa Jakość QI jest organizowany od 16 lat. Od początku jego celem jest wskazanie i wyróżnianie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Fot.: FB/Gmina Strzegom
2022-11-23 17:11 444 nagroda, Strzegom, Najwyższa Jakość Quality International

Komentarze

~Wii od

Widzicie nasz pan i władca obsługuje petentów na najwyższym poziomie.... He he to chyba nagroda za pomnik a nie za całokształt . W końcu Irka i Michała reż trzeba obsługiwać..(.bez skojarzeń )

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb