Komunikacyjna „ulga” w Strzegomiu [FOTO]

Strzegomianie, przedsiębiorcy, a przede wszystkim kierowcy mogą wreszcie odetchnąć. Na ul. Dąbrowskiego oraz remontowanym odcinku al. Wojska Polskiego został w pełni przywrócony ruch kołowy. O komunikacyjnej „uldze” w mieście poinformował w mediach społecznościowych burmistrz Zbigniew Suchyta.

- W przypadku ul. Dąbrowskiego nastąpiła mała zmiana organizacji ruchu – kierowca będzie mógł dodatkowo skręcić w lewo, w ul. Kościelną i w ten sposób przedostać się na ul. św. Anny – dodaje Zbigniew Suchyta.
 
Warto w tym miejscu dodać, że z ul. św. Anny w ul. Kościelną mogą skręcić tylko okoliczni mieszkańcy oraz kierowcy korzystający z parkingu administrowanego przez ZUK.
 
W przypadku remontowanego odcinka al. Wojska Polskiego ruch od przejazdu kolejowego do DK nr 5 odbywa się w obu kierunkach bez większych utrudnień. Ekipy obecnie wykańczają pobocze, a przed nimi jeszcze malowanie pasów.

Fot.: Taxi Wtyka / NaszStrzegom.pl
2022-10-03 18:06 1065 remont, ulica, Strzegom, Dąbrowskiego, Aleja Wojska Polskiego, ruch

Komentarze

~Gabor Kiraly

Po tak długich robotach ul. Dąbrowskiego prawie się nie zmieniła. Można nawet zauważyć, że chodniki są wykonane z gorszej jakościowo kostki. Poprzedni bruk drogowy też należał do tych wyższej klasy i estetyki. Na plus nowe lampy i krawężniki. I tyle. Proponuję porównać powyższe zdjęcia oraz Street View z 2013. Zmiany zauważalne dla koneserów ;)

~Skidteer

Jak to się nic nie zmieniło...? Przeca czarna kostkę na biało zamalowali ... A to widać z daleka

~marek

Droga za torami asfalt położony a jazda to fale jak na A1 ale burmistrz pochwali jak wszystko z Marczakiem namaszczonym klika fotek cyknie i powie że jest pięknie korytko trzeba napchać brzuszki rosną

~do Gabor Kirlay

Coś ci się wydaje koleżko, że nic się nie zmienia i że nie jest ładniej. Może wytrzeźwiej i na żywo pooglądaj ulicę Dąbrowskiego. Ja zauważyłem jednak coś zupełnie innego...ta ulica umarła jest pusta i zimna, nie ma na niej ludzi. No może oprócz kilku żuli stałych bywalców to ludzi mało tam.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb