Koniec z całodobową opłatą za parking!

Koniec z całodobowym pobieraniem opłat za parkowanie i drakońskimi karami za brak biletu na parkingu przy u. Św. Anny w Strzegomiu. Od 6 maja br. zarządca, czyli Zakład Usług Komunalnych w Strzegomiu ujednolicił zasady użytkowania miejsca postoju ze strefą płatnego parkowania w mieście.

- Zasady na tym parkingu już od dawna doskwierały mieszkańcom. Mylące było to, że parkometr wygląda tak samo, jak w całej strefie płatnego parkowania, stąd użytkownicy wprowadzeni w błąd wizualną formą nie kupowali biletu w dni powszednie po godzinie 18.00 i w weekendy, a za to byli obciążani karami w wysokości 50 zł. Doszłam do wniosku, że trzeba te zasady ujednolicić z tymi, które obowiązują w strefie  – tłumaczy Marta Zięba, prezes Zakładu Usług Komunalnych w Strzegomiu.

Pomysł wydaje się dobry dla pacjentów położonej nieopodal przychodni zdrowia, czy rodziców odwożących dzieci do szkoły nr 4. Teraz na parkingu administrowanym przez ZUK można pozostawić pojazd nieodpłatnie od godziny 18.00 do 10.00 rano w dni powszednie i weekendy. Opłaty obowiązują zgodnie z zasadami panującymi w strefie płatnego parkowania, czyli w dni robocze od godziny 10.00 do godziny 18.00.

Przypomnijmy, że do tej pory za brak biletu była nakładana na użytkownika opłata w wysokości 50 zł. Teraz kara za brak biletu będzie wynosiła 15 zł pod warunkiem, że zostanie uiszczona w terminie do 2 dni od wezwania. Po upływie 2 dni, kwota opłaty wzrośnie do 50 zł.

2019-05-06 20:37 789 Parking ZUK, parking przy Świętej Anny

Komentarze

W ogóle nie powinno być opłat na tym terenie. Teren prywatny. Parking wybudowany przez gminę nie legalnie, bez infrastruktury dla takich obiektów, naraża środowisko naturalne. Po za tym czemu gmina za publiczne pieniądze wybudowała parking na obcym terenie? Czyżby na zasadzie my wybudujemy, Pozarządzamy tym parkingiem, a potem ty go przejmiesz i będziesz czerpał zyski.

~FrancesQuord

Good day! naszstrzegom.pl We advance Sending your business proposition through the feedback form which can be found on the sites in the Communication partition. Contact form are filled in by our program and the captcha is solved. The advantage of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This method improve the probability that your message will be read. Mailing is done in the same way as you received this message. Your message will be open by millions of site administrators and those who have access to the sites! The cost of sending 1 million messages is $ 49 instead of $ 99. (you can select any country or country domain) All USA - (10 million messages sent) - $399 instead of $699 All Europe (7 million messages sent)- $ 299 instead of $599 All sites in the world (25 million messages sent) - $499 instead of $999 Discounts are valid until May 15. Feedback and warranty! Delivery report! In the process of sending messages we don't break the rules GDRP. This message is automatically generated to use our contacts for communication. Contact us. Telegram - @FeedbackFormEU Skype – FeedbackForm2019 Email - FeedbackForm@make-success.com WhatsApp - +44 7598 509161 http://bit.ly/2JDqB6c Hope to hear from you soon.

~afrenuzotijan

http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Without Prescription Amoxicillin zqx.blfo.naszstrzegom.pl.lmm.pk http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb