Reklama


Reklama


Reklama

„Jak to jest z tym życiem?” – 3. edycja Festiwalu Senioralnego w Strzegomiu [FOTO]

„Jak to jest z tym życiem?” – na to pytanie śpiewająco odpowiedzieli seniorzy podczas trzeciej edycji Festiwalu Senioralnego. W środę 13 września na deskach Strzegomskiego Centrum Kultury odbyło się pełne wigoru widowisko w wykonaniu podopiecznych i pracowników Dziennego Domu Pobytu „Senior – Wigor”. Nie zabrakło humoru, pozytywnej energii i aplauzu zgromadzonej widowni.

Podczas tegorocznej edycji w niesamowicie zabawny sposób wykonawcy pokazali, jak wygląda życie seniora w sanatorium. Nie obyło się oczywiście bez pokazu mody sanatoryjnej.

Kierowniczka placówki - Aleksandra Bochyńska nie kryje satysfakcji i zdradza, skąd wziął się pomysł na temat przedstawienia.  – Nasi seniorzy lubią wyjeżdżać do sanatoriów i zawsze jakieś wspomnienia przywożą. Chcieliśmy je zaprezentować w kontekście żartu, satyry, ale pewne elementy były prawdziwe. – mówi.

Sztuka bardzo podobała się licznie zgromadzonej widowni, która poprosiła o zaśpiewanie bisu jednej z piosenek. Pozostaje mieć nadzieję, że Festiwal Senioralny stanie się coroczną tradycją strzegomskiego domu „Senior – Wigor”.

fot.: Sebastian Tyniecki
2023-09-13 15:51 1386 Festiwal Senioralny, Strzegom, Senior - Wigor,

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb