Reklama


Reklama


Reklama

Sandra Golińska prowadzi dzieci przez świat rękodzieła [FOTO]

Lokalna społeczniczka, rękodzielniczka i artystka stara się odciągać najmłodszych od komputerów i telefonów. Organizuje w Strzegomiu bezpłatne zajęcia, podczas których zaraża uczestników jedną ze swoich pasji – tworzeniem biżuterii.

Organizatorka zajęć Sandra Golińska informuje, że cykl warsztatów rozpoczął się podczas tegorocznych ferii zimowych i będzie kontynuowany w lutym. – Już 3 i 17 lutego spotykamy się ponownie. Będziemy robić biżuterię użytkową - głównie bransoletki. Zasób akcesoriów jest ogromny, więc ogranicza nas tylko wyobraźnia – dodaje Sandra Golińska.

Zajęcia będą się odbywać w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Strzegom. Ilość miejsc jest ograniczona, a organizator zaprasza do rezerwacji miejsc drogą telefoniczną pod numerem 74 649 24 14.

fot. Sebastian Tyniecki
2024-01-27 12:04 2102 warsztaty, Sandra Golińska, Miejska Biblioteka Publiczna

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb