27 października zawyją syreny w gminie Strzegom

W ramach ćwiczeń obronnych jednostki powiatowe, urzędy gmin oraz służby mundurowe i sanitarne sprawdzą swoją gotowość w razie zagrożenia. 27 października o godzinie 9.30 rozbrzmią syreny alarmowe w całym powiecie, w tym w gminie Strzegom. Organizatorzy apelują o zachowanie spokoju.
 
Głównym organizatorem ćwiczenia jest starosta świdnicki, zgodnie z zaakceptowanym przez wojewodę Planem Szkolenia Obronnego na rok 2021 oraz Programem Szkolenia Obronnego na lata 2021 – 2023 Starostwa Powiatowego w Świdnicy.
 
- Informujemy mieszkańców powiatu o ćwiczeniu, gdyż 27 października o godz. 9.30 zawyją syreny, przekazując sygnał o ewakuacji. Klientów, którzy mogą przebywać w tym czasie w budynkach urzędów publicznych, prosimy o spokój i podporządkowanie się komendom osób odpowiedzialnych za ewakuację – tłumaczy Kazimierz Siemieniecki, Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego.
 
Głównym celem ćwiczenia jest koordynacja, w warunkach zagrożenia, działań różnych służb powiatowych: urzędów, służb mundurowych, sanitarnych i leczniczych.
2021-10-22 17:20 321 alarm, ćwiczenia, obrona cywilna

Komentarze

https://radiosudety24.pl/czyste-powietrze-w-miastach-do-2030-roku-a-na-ternach-wiejskich-do-2040-roku-audio-wideo,a1530

NIE KASUJ INFORMACJI O DOTACJACH I PUNKCIE KONSULTACYJNO - DORADCZYM DLA MIESZKAŃCÓW STRZEGOMIA. TO WAŻNE, ABY NASZE MIASTO I MIESZKAŃCY WIEDZIELI I UCZESTNICZYLI W POSTĘPIE CYWILIZACYJNYM, JAKIE OFERUJE NAM ZAANGAŻOWANY POLSKI RZĄD. KASOWANIE EWIDENTNIE OZNACZA BLOKOWANIE DOSTĘPU DOTACJI MIESZKAŃCOM, NIECHĘĆ DO WSPÓŁPRACY Z POLSKIM RZĄDEM I PARLAMENTARZYSTAMI, BRAK ZAINTERESOWANIA ROZWOJEM I POSTĘPEM CYWILIZACYJNYM NASZEGO MIASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!

JEDNEGO DNIA ROBIĆ KONFERENCJE, PROMOWAĆ CZYSTE POWIETRZE, SZCZYCIĆ SIĘ PUNKTEM INFORMACYJNYM, ROBIĆ USTAWKI, SESJE ZDJĘCIOWE, WYWIADY, CELEBRYCTWO, SERDECZNOŚCI, UŚMIECHY I UŚCISKI A GDY KAMERY, MIKROFONY I OKLASKI ODJECHAŁY "ZAMKNĄĆ" SZYBKO TEMAT, 'ZAMKNĄĆ' DRZWI I SIEDZIEĆ CICHO ???????? A GDY TYLKO POLSKI RZĄD I ŻYCZLIWI DLA STRZEGOMIA PARLAMENTARZYŚCI ZNOWU COŚ ZAOFERUJĄ, PIENIĄŻKI, DOFINANSOWANIA, POMOC, TO JAK ZAWSZE NA CHWILĘ GOŚCINOŚĆ, SERDECZNOŚĆ I LOJALNOŚĆ SIĘ UDAJE, ABY PRZYTULIĆ PIENIĄŻKI ?????????????

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb