Zderzenie dwóch aut przed miejscowością Morawa [FOTO]

18 września br. na łuku drogi między miejscowościami Strzegom i Morawa doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. Poszkodowani kierowcy z obu aut trafili do szpitala.

- Do zdarzenia doszło przed godziną 17.00 na łuku drogi przed miejscowością Morawa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letnia kobieta kierująca pojazdem marki Peugeot, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechała na przeciwny pas ruchu i wjechała w prawidłowo jadące auto marki BMW, prowadzone przez 65-letniego mężczyznę – wskazuje mł. asp. Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy.

Oboje kierujący trafili do szpitala, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ponadto we francuskim aucie podróżował jeszcze mężczyzna. Na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń.

Na miejscu pracowali strażacy z OSP Strzegom, OSP Stanowice, JRG Świebodzice, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Fot.: Radio Sudety 101.7 FM
/ OSP Strzegom
2021-09-18 17:56 1267 wypadek, Morawa, Strzegom

Komentarze

~vvde20

"Z niewyjaśnionych przyczyn"...Proste, grzała ostro i ja wyniosło na łuku. 18 lat, więc prawo jazdy od niedawna, to i zachowania auta na drodze nie potrafiła wkalkulować.

~Petrus

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

~Monika

Osoby z Rodziny poszkodowanego Kierowcy BMW proszę o kontakt e-mail; moninowicka123@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb