Zdarzenie drogowe w okolicach Rogoźnicy [FOTO]

5 stycznia doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w okolicach miejscowości Rogoźnica. Kierowca osobowego Renault, podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad samochodem i zakończył jazdę w rowie.
- Do zdarzenia doszło około godziny 14.00 . Samochód marki Renault rozpoczął manewr wyprzedzania pojazdu marki Mitsubishi, który w tym samym czasie także rozpoczął manewr wyprzedzania, nie upewniając się, czy ma wolny przejazd. Aby uniknąć zderzenia, kierujący Renault zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu - tłumaczy sierż. szt. Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy.
Na szczęście wszyscy wyszli z pojazdu o własnych siłach. Do szpitala odwieziona została pasażerka z Renault, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Według ustaleń policji winę za zdarzenie ponosi kierowca Mitsubishi.
Na miejscu pracowali strażacy z OSP Rogoźnica, JRG Jawor, JRG Świdnica, zespół ratownictwa medycznego i policja.
Fot. OSP Rogoźnica / 998 Jawor
Fot. OSP Rogoźnica / 998 Jawor
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
~vvde20
Na zdjęciach jeszcze bardziej widać w jakim fatalnym stanie jest ta ruchliwa droga. Dobrze, że ja w końcu remontują.