.
.

Trwa przedrekrutacja do nowego żłobka

28 września upłynie termin składania ankiet, przez rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do pierwszego w gminie żłobka, który powstaje przy ul. Kościuszki w Strzegomiu. Na najmłodszych czeka 50 miejsc, z których będzie można już skorzystać od kwietnia 2019 roku.

Budowa nowego przedszkola z oddziałem żłobkowym ma zakończyć się jeszcze w tym roku. Nowy obiekt zastąpi ponad 20-letni budynek, w którym mieściło się dotychczas Publiczne Przedszkole nr 4.

Powstające przedszkole będzie jednym z najnowocześniejszych na Dolnym Śląsku. Prócz 6 sal przedszkolnych i żłobkowych, projekt zakłada salę wielofunkcyjną, zabaw, antresolę, szatnię, kuchnię.  W obiekcie znajdą miejsce gabinet pielęgniarki i logopedy. Do dyspozycji dzieci będzie okazały ogród z 3 placami zabaw, zjeżdżalniami terenowymi, ogrodami „ptasim” i „motylim” oraz amfiteatrem.

Rodzice dzieci zamieszkałych na obszarze gminy Strzegom, które do 31 marca 2019 r. nie ukończą trzech lat mogą wziąć udział w ankiecie przedrekrutacyjnej do oddziału żłobkowego. Ankietę można pobrać ze strony www.strzegom.pl i należy ją dostarczyć pocztą lub osobiście do dnia 28 września 2018 roku, do Urzędu Miejskiego w Strzegomiu.
 
 

2018-09-23 18:01 3369 Przedszkole Żłobek Strzegom

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb