Szykuje się kolejny seans w ramach „Kina pod gwiazdami” w mieście [FOTO]

Sezon letni w Strzegomiu przebiega pod hasłem „Strzegomska rodzina to super drużyna!”. W ramach imprez odbywają się pokazy filmowe pn. „Kino pod gwiazdami”. Seanse są bezpłatne, a niebawem zawitają również do innych miejscowości gminy Strzegom.

- Kilkadziesiąt leżaków, ciepłe koce, ekran filmowy i sceneria Plant Miejskich – tak właśnie wygląda nasze „Kino pod gwiazdami” – tłumaczy Krzysztof Kalinowski, dyrektor Strzegomskiego Centrum Kultury.

15 lipca br. odbył się udany seans filmu "Bridget Jones III", a już 22 lipca organizatorzy zapraszają na bezpłatną projekcję filmu "Szybcy i Wściekli 7". Start pokazu o godzinie 21.00 także na Plantach Miejskich.

- W razie niesprzyjającej pogody seans zostanie przeniesiony na inny termin – dodaje Krzysztof Kalinowski.

To jednak nie jedyna atrakcja dla mieszkańców.  Gmina Strzegom wraz ze Strzegomskim Centrum Kultury oraz Biblioteką Miejską zapełniają czas wydarzeniami i animacjami dla dosłownie wszystkich mieszkańców.

Szczegóły na plakatach:
2021-07-16 22:38 539 Strzegomskie Centrum Kultury, Kino Plenerowe

Komentarze

BRAWA DLA DYREKTORA SCK PANA KRZYSZTOFA KALINOWSKIEGO ZA KREATYWNOŚĆ. BARDZO CIEKAWE POMYSŁY NA PROPAGOWANIE KULTURY I ROZRYWKI. CIEKAWE PROPOZYCJE DLA CAŁYCH RODZIN I DLA MŁODZIEŻY. JEŚLI MOGĘ PODPOWIEDZIEĆ, W KOLEJNYCH KINACH POD CHMURKĄ PROSZĘ PAMIĘTAĆ O NAJMŁODSZYCH, SEANS DLA DZIECI O GODZ. 18.00 - FILM PRZYGODOWY LUB BAJKI I O GODZ. 21.00 SEANS DLA DOROSŁYCH. JESZCZE RAZ GRATULACJE DLA PRZEMIŁEGO I KREATYWNEGO PANA DYREKTORA SCK.

~SUPER DRUŻYNA

SUPER STRZEGOMSKA DRUŻYNA TO JESTEŚCIE WY DRODZY PAŃSTWO ORGANIZATORZY WYDARZEŃ, PRACOWNICY Z SCK, PRACOWNICY Z KARMEL, PRZEWODNICY, PASJONACI HISTORII, MIŁOŚNICY STRZEGOMIA I PRZYJACIELE BIBLIOTEKI, PANI ARCHITEKT STRZEGOMSKIEJ PRZEPIĘKNEJ ESTAKADY. DOBRZE ŻE JESTEŚCIE, DOBRZE ŻE SIĘ WSZYSCY WSPIERACIE, DOBRZE ŻE SIĘ PRZYJAŹNICIE, TWORZĄC WŁAŚNIE SUPER DRUŻYNĘ.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb