Strzegomskie judoczki pokazały, co potrafią! [FOTO]

Turniej w Wolbromiu można zaliczyć do udanych dla zawodniczek sekcji judo AKS Strzegom. Dziewczęta wielokrotnie stawały na podium podczas XIII Międzynarodowych Mistrzostw Małopolski Juniorek i Juniorów  Młodszych oraz Młodziczek i Młodzików w Judo.
 
Turniej odbył się w połowie września i przywiódł do Wolbromia około 200 zawodników z 34 klubów z Polski i 4 klubów z zagranicy.

- Sekcję Judo AKS Strzegom w grupie Juniorek Młodszych reprezentowały Zuzanna Oleksiuk oraz Nikola Kamińska. Zuzia zajęła miejsce I w kategorii do 52 kg, natomiast Nikola w kategorii +78 kg zajęła miejsce II – relacjonuje Dominika Poterała.
 
W kategorii młodziczek wystartowały dwie zawodniczki: Julia Herbut i Klaudia Borowiec. Pierwsza zdobyła III, a druga V miejsce.
 
- Dziewczyny pokazały na macie prawdziwego ducha walki i stoczyły naprawdę bardzo dobre pojedynki – dodaje Dominika Poterała.
 
Przypomnijmy, że trenerem sekcji judo AKS Strzegom jest doświadczony Józef Smoter, który od wielu lat dba o dobre przygotowanie i kondycję zawodników.
 
Fot. Dominika Poterała
2021-09-21 09:30 152 AKS Strzegom, sekcja judo

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb