Kiedy zaczną grzać kaloryfery w mieście? [FOTO]

1242 mieszkania w Strzegomiu należące do zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach zasilane są z miejskiej kotłowni. Kiedy ruszy sezon grzewczy? - to pytanie zadają sobie mieszkańcy miasta w obliczu coraz bardziej spadających temperatur.
 
32 wielorodzinne budynki mieszkalne zasilane są z miejskiej kotłowni przy ul. Ofiar Katynia. Jak informują pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach, ciepło w grzejnikach mieszkańcy poczują najprawdopodobniej w połowie przyszłego tygodnia.

W tym roku zarządzaniem obiektem i dostawą ciepła zajmuje się DZT Południe - firma od lat działająca w branży ciepłowniczej. Będący właścicielem kotłowni ZUK potwierdził, że DZT zgłosiło gotowość do podawania ciepła, natomiast termin rozpoczęcia poboru ciepła zależy od klienta - w tym przypadku Spółdzielni Mieszkaniowej Świebodzice.

2022-09-22 21:30 800 Strzegom, ogrzewanie, kotłownia, sezon grzewczy, zima

Komentarze

~Dwa oka

A po co komu ciepło? Bez ciepła da się żyć. Kufajeczka i ok będzie. A tak serio, to prezes nasz kochany powiedział, że wszystkim można palić oprócz opon więc opału nam nie braknie. Butelki PET, papier i karton, różnego rodzaju opakowania i słynny chrust. będzie ciepełko.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb