Strzegomska Grupa Rowerowa rozmraża sezon [FOTO]

Mają za sobą niezliczoną ilość wycieczek i treningów, wspólną pasję i energię dla nowych wyzwań. W minioną niedzielę rozpoczęli nowy sezon i podbój dróg jednośladami. Mowa o Strzegomskiej Grupie Rowerowej!

- Dzięki sprzyjającej aurze w ostatnią niedzielę udało się zebrać trzynastu członków Grupy i wspólnie wyruszyć na podbój pobliskich dróg. Grupa klasycznie spotkała się na parkingu Strzegomskiego Centrum Kultury i  tuż po godzinie 9:00 wyruszyła  w kierunku Świebodzic, mijając przy tym skąpane w blasku słońca Stawiska oraz Olszany. Dalsza część trasy wiodła przez Stary Jaworów, Nowice oraz Pastuchów – tłumaczy Tomasz Kruszelnicki, lider i założyciel SGR.

Społeczność jest nieformalną grupą, która stale rozrasta się i jest otwarta dla nowych członków.

- Nasze wyjazdy kierowane są do osób rozpoczynających swoją przygodę z rowerami, ponieważ nie jeździmy na czas, ani dla statystyk, a liczy się przyjemność z jazdy. Podczas wspólnych wyjazdów spotkać możemy rodziców z dziećmi  oraz osoby będące emerytami. Jak widać,  przedział wiekowy jest naprawdę duży i dla każdego jest w naszej grupie miejsce – tłumaczy lider grupy.

W planach Strzegomskiej Grupy Rowerowej są wyjazdy rekreacyjne i treningowe, które mają być formą wypoczynku, relaksu i ogólnego rozwoju fizycznego. Trasy nadal mają być wybierane przez uczestników grupy i dostosowywane do ich możliwości, tak żeby mogli z nich korzystać członkowie o różnym stopniu zaawansowania.


Więcej o działalności grupy można dowiedzieć się tutaj: http://facebook.com/sgr.grupa

Fot. Strzegomska Grupa Rowerowa
2021-02-22 14:57 1179 Strzegomska Grupa Rowerowa, Strzegom, Tomasz Kruszelnicki

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb