Sebastian Riedel & Cree – gwiazdami I dnia Święta Granitu Strzegomskiego [FOTO]

4 września br. rozpoczęło się Święto Granitu Strzegomskiego. I dzień imprezy przyniósł mocne, gitarowe brzmienia. Na scenie koncertowały lokalne zespoły, ale i prawdziwe gwiazdy – Sebastian Riedel & Cree. To jednak nie koniec atrakcji.

Pierwszy dzień Święta Graniu Strzegomskiego rozpoczął się  od wystawy fotografii Dominika Mielcarka w Centrum Aktywności Społecznej „Karmel” w Strzegomiu. Od godziny 17.00 na scenie w Rynku koncertowały lokalne zespoły PePe, Oya oraz Ślad. Gwiazdami wieczoru byli Sebastian Riedel & Cree.
 
Co w sobotę?
 
Sobotnie obchody (4.09.) zaplanowano od godziny 14.00 w Tomkowicach, gdzie oficjalnie zostanie otwarta strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej. O godzinie 16.00 przy ul. Kościuszki w Strzegomiu odbędzie się uroczyste odsłonięcie pomnika „Lilijki Harcerskiej” oraz wręczenie tytułu „Młody Aktywny Strzegomianin”. Na Rynku od godziny 18.00 rozpoczną się koncerty zespołów Kapela ze Wsi Warszawa, Goosebumps. Gwiazdą wieczoru będzie koncert Łukasza Zagrobelnego, który pojawi się na scenie o godzinie 20.30.
 
Niedziela ze Świętem Plonów w tle…
 
Ostatni dzień Święta Granitu Strzegomskiego rozpocznie się o godzinie 9:30 w CAS „Karmel” od XXXV Giełdy Minerałów. Następnie niedzielne przedpołudnie i popołudnie zdominuje Święto Plonów. Oprócz występów zespołów ludowych na strzegomskim Rynku pojawi się Janusz Cedro, zespół The Backwards, a o godzinie 20.00 zespół Łobuzy, który zamknie tegoroczny cykl imprez.
 
2021-09-04 00:58 499 Święto Granitu Strzegomskiego

Komentarze

~Kalka

Jezzzu, i znowu szkaradkowe dni świra nastały.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb