Reklama


Reklama


Reklama

Ponad 400 miłośników zumby zatańczyło charytatywnie w Strzegomiu [FOTO]

Kilkudziesięciu instruktorów i ponad 400 osób połączyły taniec, dobra zabawa i chęć pomagania innym. 30 lipca odbył się II Nocny Maraton Zumby w Strzegomiu. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia mieszkańców gminy: Edyty Woźniak i Igora Turonia.

Charytatywne maratony tańca w Strzegomiu to już tradycja i swojego rodzaju marka, jeżeli chodzi o wydarzenia związane z zumbą w kraju. Organizatorka imprezy, Ewa Zapolna podkreśla, że do Strzegomia przyjechało kilkuset entuzjastów tańca, dosłownie ze wszystkich zakątków Polski.
 
Impreza odbywała się przy muzyce lat 80. i 90. oraz w towarzystwie barwnych strojów uczestników. Wielu z nich zadbało również o elementy świetlne, które podkreślały nocny charakter wydarzenia.

Jak dodaje Ewa Zapolna, na scenie pojawiło się wielu rodzimych instruktorów zumby, ale również prawdziwe gwiazdy, znane w całej Europie: Alba Duran z Hiszpanii i Claudiu Gutu z Rumunii.

II Nocny Maraton Zumby w Strzegomiu był 10. imprezą z cyklu charytatywnych maratonów w mieście. Dotychczas, dzięki wydarzeniom udało się zasilić konta osób potrzebujących łączną kwotą ponad 300 tys. zł.
2022-07-31 11:24 1196 zumba, Nocny Maraton Zumby, Strzegom, pomoc, impreza charytatywna

Komentarze

~Basia

Było cudownie organizacja na 6

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb