Reklama


Reklama


Reklama

Ponad 300 miłośników zumby zatańczyło dla Edyty we Wrocławiu [FOTO]

20 instruktorów i ponad 300 osób połączyły taniec, dobra zabawa i chęć pomagania. 19 lutego odbył się Charytatywny Maraton Zumba Fitness we Wrocławiu. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie dla Edyty Woźniak.

W niedzielne popołudnie hala sportowa Młodzieżowego Centrum Sportu we Wrocławiu była jednym z najgorętszych miejsc na Dolnym Śląsku. To właśnie tam odbyła się kolejna z cyklu imprez, mających za zadanie nagłośnić zbiórkę funduszy na leczenie strzegomianki i zasilić jej konto potrzebnymi środkami.
 
- My od rana zasuwamy jak mróweczki, aby dzisiaj stanąć na wysokości zadania i zadbać o najlepszą organizację eventu – informują w mediach społecznościowych współorganizatorzy wydarzenia z Zumba Friends.
 
Charytatywny maraton zumby na rzecz Edyty Woźniak był wspaniałym wydarzeniem, które udowodniło, jak wiele dobrego można zrobić, kiedy ludzie zjednoczą się wokół wspólnego celu.
 
Przypomnijmy, Edyta Woźniak przeszła 17 operacji i chociaż trudno w to uwierzyć – niemal wszystkie nieudane. Obecnie życie strzegomianki to tylko wózek, ból i cierpienie. Ratunkiem na powrót do zdrowia jest operacja, której koszt 550 tys. zł. Na koncie zbiórki sporo brakuje, jednak to nie jedyny problem. W ostatnim czasie stan zdrowia kobiety gwałtownie się pogorszył. Lekarze wyznaczyli termin zabiegu na 19 marca. Żeby operacja doszła do skutku w wyznaczonym terminie, potrzebna kwota musi się znaleźć na koncie szpitala do 5 marca br.
 
Zbiórkę prowadzoną na rzecz Edyty Woźniak można wspomóc za pośrednictwem strony siepomaga.pl

fot.: Sebastian Tyniecki
2023-02-19 18:54 1173 maraton, zumba, pomoc, Wrocław, Edyta Woźniak

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb