Pokazali swoje rzeźby [FOTO]

X edycja Ogólnopolskich Zawodów w Kulturystyce i Fitness „Kamienna Rzeźba” przywiodła do Strzegomia, aż 61 zawodników, którzy prezentowali się w 12 kategoriach. Było na co popatrzeć.

Zawody sylwetkowe, odbywające się w Strzegomiu, mają swoją renomę i przyciągają największe nazwiska. 6 września na scenie pojawiły się gwiazdy: Adrian Konieczyński, Paweł Kiełczewski (kategoria: kulturystyka), Małgorzata Piwko (kategoria: fitness sylwetkowe), Łukasz Małodobry (kategoria: fitness plażowe atletyczne), Anastazja Biedka, Aneta Czykier i Joanna Tańska (kategoria: bikini fitness).

- To X - jubileuszowa edycja zawodów. Przygotowania trwały od wielu tygodni, choćby z uwagi na spełnienie norm sanitarnych, związanych z epidemią koronawirusa, którym musieliśmy sprostać – mówi Marek Rydwański, organizator i prezes Klubu Sportowego „Start” Strzegom.

W tym roku zawodnicy zaprezentowali się w 12 kategoriach, jednak zabrakło eliminacji do Arnold Classic Europe, z uwagi na zawieszenie imprezy, spowodowane pandemią.
2020-09-06 16:14 1148 Kamienna Rzeźba, Klub START, Strzegom, zawody, kulturyści, fitness

Komentarze

~Strzegom

A gdzie maseczki i odległość 1.5m

~Do Strzegom

W du...ie. Koronawirusa nie ma!

~Strzegom

Kultura osobista się kłania

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb