Reklama


Reklama


Reklama

Oświadczenie wydawcy portalu NaszStrzegom.pl

Informujemy naszych Czytelników, że jedyną oficjalną stroną internetową portalu NaszStrzegom.pl jest www.naszstrzegom.pl oraz profil w mediach społecznościowych facebook.com/naszstrzegom. Zauważyliśmy pojawienie się profilu w mediach społecznościowych o nazwie "Nasz Strzegom",  które nie jest powiązane z naszym portalem. Tym samym nie ponosimy odpowiedzialności za publikowane tam treści.

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie.


Adrian Pietraszek, wydawca portalu NaszStrzegom.pl
2024-04-01 20:34 3006 oświadczenie, wydawca, NaszStrzegom.pl

Komentarze

~VWGolf2.0

Coś ten pracownik Urzędu, mianujący się "prawnikiem" (choć nim nie jest, bo jest dopiero w trakcie studiów) mocno angażuje się w Wybory po stronie jednego tylko kandydata...Jakie miasto taki Oskar Szafarowicz ;)

~Łukasz

Szanowni Państwo, niestety po raz kolejny profil „Granitowe Serce” ogranicza moją swobodę wypowiedzi blokując moje konta. Dodatkowo naraża mnie na hejt szerząc nie prawdziwe informację. Oczywiście potwierdzam oświadczenie, profil na fb „Nasz Strzegom” nie ma nic wspólnego z niniejszym wydawcą. Pierwotnie konto nazywało się „Jak Oni Kłamią” – po zablokowaniu mojego konta przez Granitowe Serce postanowiłem założyć profil, w którym będę mógł swobodnie się wypowiadać, komentować nieprawdziwe informacje powielane przez autorów anonimowego konta Granitowe Serce. Następnie zmieniłem nazwę aby mieszkańcy Strzegomia wiedzieli, że profil dotyczy spraw naszego miasta. Nie miałem na celu jakiekolwiek podszywanie się. Pod swoimi postami podpisuje się imieniem i nazwiskiem, wyrażam swoje zdanie, opinie. Należy zauważyć, że niniejszy portal nazywa się: naszstrzegom.pl (zupełnie inna nazwa). Logo zupełnie inne. Inaczej tytułuje się na fb. Idąc ty tokiem rozumowania profil „Granitowe Serce” podszywa się pod wydawcę gminy, albowiem jest to nazwa marketingowa, którą szczycimy się w całej Polsce. Post na profilu „Granitowe Serce” ma na celu zniszczenie mojej osoby z powodu innych poglądów politycznych. Nie wpisuję się w agresywną retorykę „Granitowego Serca” więc moja osoba jest niszczona oraz szkalowana. Konto Granitowe Serce, którego głównym zadaniem było krytykowanie włodarzy oraz manipulowanie faktami skupiło się na krytyce mojej osoby. Wyborcy, zwykłego pracownika, zwykłego mieszkańca. Nie jestem kandydatem do rady miasta, a jednak w otwarty sposób jestem szkalowany przez profil „Granitowe Serce”. Jest to wyjątkowo przykre podejście anonimowego konta. Jeżeli jest się odważnym to podpisuje się pod wytworzonym tekstem, Granitowe Serce tego nie robi. Anonimowemu szkalowaniu jakiegokolwiek wyborcy wyrażającego swoje poglądy polityczne mówię stanowcze nie! Pozdrawiam Łukasz Stankiewicz

~marian

żalisz się, że ogranicza i dlatego zakładasz łudząco podobny profil z prawie identyczną nazwą? Wydaje mi się, że Granitowe serce również wyraża to co czuje i myśli a nie ma na celu, jak to napisałeś "zniszczenia Twojej osoby" Naucz się rozgraniczać konstruktywną krytykę i czyjąś opinię od hejtu i szkalowania i niszczenia. Swoją drogą jest mi wstyd za Ciebie. Ponoć jesteś pracownikiem UM i studentem prawa. A pokazujesz taką indolencję, brak kompetencji i nie znajomość podstaw prawa. W swoim komentarzu kilkukrotnie podkreślasz, że jesteś szkalowany, niszczony etc. Przejrzałem Twój profil, profil granitowego serca, profile komitetów wyborczych i nie znalazłem ani jednego komentarza, w którym ktoś Cię bezpośrednio obraża. Wyrażanie swojej opinii na czyjś temat nie jest szkalowaniem tej osoby. Powinieneś przyjąć informację zwrotną, przeanalizować jeszcze raz, czy skoro ktoś tak o Tobie myśli to czy ma podstawy i czy może tak myśleć szersza grupa osób? A co do anonimowości Granitowego Serca - każdy w tym kraju ma do tego prawo. a Ty jeśli czujesz się w jakiś sposób szykanowany, nękany, obrażany idź zgłoś to, pokaż pismo, że coś w tym kierunku zrobiłeś a nie marudzisz i piszesz, jak to bardzo pokrzywdzony jesteś. Bo jeśli Ty piszesz komentarz na czyjś temat to ta osoba tak samo może powiedzieć, że jest pokrzywdzona. Za chwilę dojdzie do paranoi, że każdy komentarz zwrócony do kogoś będzie obelgą uderzeniem, szczuciem. Nie będzie wolności słowa i wypowiedzi bo każdy będzie czuł się obrażony i nękany.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb