Mikołajkowy Bieg Australijski w świetle reflektorów [FOTO]

Zaledwie 1 stopień Celsjusza na termometrze nie zniechęcił uczestników do udziału w strzegomskim Mikołajkowym Biegu Australijskim. 4. edycja imprezy przyciągnęła ponad 40 osób, w tym także dzieci.
 
Bieg odbył się 4 grudnia na bieżni lekkoatletycznej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. Rywalizacje rozpoczęły się od godziny 16.00, co sprawiło, że zawodnicy biegli w blasku reflektorów, dodających wyjątkowego klimatu wydarzeniu.

-W biegach wystartowało dwudziestu ośmiu dorosłych zawodników i czternaścioro dzieci – podsumowuje Edward Fedyczkowski, organizator wydarzenia, lider społeczności biegowej Strzegomska Dwunastka.

Bieg odbył się w formule australijskiej, stosowanej w rywalizacji kolarzy torowych oraz biegaczy na bieżni. Polegał na tym, że od pewnego okrążenia eliminowani byli uczestnicy, aż do wyłonienia zwycięzcy.

Najmłodsi otrzymali słodkie, mikołajkowe nagrody, a dorośli zostali zaproszeni przez organizatora - społeczność biegową Strzegomska Dwunastka - na gorący posiłek regeneracyjny.

Oto fotorelacja z wydarzenia:
2021-12-04 21:28 386 Strzegomska Dwunastka, Edward Fedyczkowski, Mikołajkowy Bieg Australijski, Strzegom, OSiR

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb