Festiwal Piosenki Senioralnej w Strzegomiu [FOTO]

Śpiew, tańce i recytacje zdominowały Festiwal Piosenki Senioralnej, zorganizowany przez kadrę i podopiecznych DDP "Senior-Wigor" w Strzegomiu. Wydarzenie było także okazją do przystąpienia, do programu "Ogólnopolska Karta Seniora".

To już tradycja, że raz w roku podopieczni Domu Dziennego Pobytu "Senior-Wigor" w Strzegomiu przygotowują program artystyczny, prezentowany dla wszystkich mieszkańców gminy. Co prawda zeszłoroczne występy pokrzyżowała pandemia, ale w tym roku uczestnicy zajęć z jeszcze większą energia dali popisy wokalne, taneczne i recytatorskie. Nie gorsza okazała się kadra, która również wzięła udział w występach.

- Dzisiejszy festiwal pokazał siłę naszych seniorów oraz potrzebę istnienia takich instytucji, jak DDP "Senior-Wigor". Cieszy mnie także fakt, że oficjalnie przystąpiliśmy do programu "Ogólnopolska Karta Seniora", która przyniesie dojrzałym mieszkańcom gminy dodatkowe profity - wskazuje burmistrz Strzegomia, Zbigniew Suchyta.

O przystąpienie do programu "Ogólnopolska Karta Seniora" zabiegali radni z Komisji Zdrowia i Spraw Socjalnych Rady Miejskiej w Strzegomiu.

Fot.: Radio Sudety 101.7 FM
2021-09-28 17:20 607 DDP Senior-Wigor, Strzegom, występ, Festiwal Piosenki Senioralnej

Komentarze

~Rudolf

W Strzegomiu to tylko festiwale. A ostrożność gdzie? Nie po to się szczepiłem, żeby teraz organizatorzy takich imprez narażali mnie i całą społeczność na zakażenia.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb