Emocjonujący finał III edycji The Voice of Strzegom [FOTO]

Wymagające jury z przewodniczącym w osobie Michała Milowicza, wiele emocji wśród uczestników i widzów oraz wysoki poziom występów wokalnych - tak można podsumować finał III edycji "The Voice of Strzegom”. Najlepsi okazali się Miłosz Zięba, Katarzyna Bondarowska i Urszula Strażyc.
 
13 czerwca br. na deskach sceny Strzegomskiego Centrum Kultury zaprezentowało się czternastu finalistów III edycji  "The Voice of Strzegom". Uczestnicy gali wystąpili w trzech kategoriach wiekowych: klasy podstawowe I-IV, klasy podstawowe V- VIII, oraz szkoły ponadpodstawowe.
 
Podczas tegorocznej edycji w jury zasiedli: Elżbieta Pienio, Andrzej Walus oraz Michał Milowicz.
 
Wybór zwycięzców nie był łatwy z uwagi na wysoki poziom wszystkich występów. Obrady jury trwały prawie pół godziny. Oczekiwanie na wyniki umiliła niespodzianka - występ Jakuba Skolaka – lokalnego artysty.
 
Tuż po finale "The Voice of Strzegom" odbył się mini recital Michała Milowicza, przy świetnym akompaniamencie Andrzeja Walusa.
 
Oto lista zwycięzców III edycji "The Voice of Strzegom":
Klasy I-IV
I miejsce Urszula Strażyc
II miejsce Maja Śledzińska
III miejsce Aleksandra Borys
 
Klasy V-VIII
I miejsce Katarzyna Bondarowska
II miejsce Oliwia Płaziuk
III miejsce Kornelia Łabędzka
 
Szkoły ponadpodstawowe
I miejsce Miłosz Zięba
II miejsce Roksana Rymarczyk
III miejsce Milena Laskowska
 
Zwycięzcom gratulujemy

 

2021-06-13 20:26 1040 The Voice of Strzegom, Michał Milowicz, Strzegom,Strzegomskie Centrum Kultury

Komentarze

~Alicja

Witam, Miałam przyjemność uczestniczyć w The Voice of Strzegom,jako widz. Dzieci i młodzież występująca pokazała się z jak najlepszej strony,brawo!!!,czego nie mogę powiedzieć o organizatorach SCK Strzegom..Łamanie regulaminu,powtarzanie piosenki,co to było -kabaret.A Pan M.Milowicz i jego świta w roli jury,to chyba pomyłka. Czy w Strzegomiu brakuje ludzi kompetentnych,którzy w sposób rzetelny ocenią występy dzieci i.mlodziezy?,szkoda.Pozdrawiam, Alicja.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb