.
.

Część instytucji będzie zamknięta!

Z uwagi na pandemię koronawirusa, Zbigniew Suchyta ogłosił zamknięcie wielu instytucji w gminie Strzegom. - Takie działania zostały podjęte, aby zminimalizować ryzyko zarażenia koronawirusem wśród naszych mieszkańców - tłumaczy burmistrz Strzegomia.

- Informuję, że od poniedziałku, czyli od 12.10. zamknięta zostanie Biblioteka Miejska, Strzegomskie Centrum Kultury, DDP "Senior-Wigor", świetlica środowiskowa, CAS "Karmel". Zamknięte zostaną również place zabaw. Ponadto odwołane zostaną wszystkie zajęcia odbywające się na OSiRze, w tym zajęcia organizowane przez AKS oraz gimnastyka dla dorosłych - komunikuje burmistrz Strzegomia.

Zbigniew Suchyta zwrócił się również z apelem do mieszkańców o przestrzeganie obostrzeń i noszenie maseczek.
 
2020-10-10 13:33 3712 koronawirus, Strzegom, lockdown

Komentarze

~Strzegom

Brak mi słów

~Todzik

A kiedy kościoły będą zamknięte

~Tomek

Ale po co place zabaw ???

~mieszkaniec

oczywiście tylko w instytucjach państwowych oraz ośrodkach zdrowia można sie zarazić, w marketach typu biedronka i lidl nikt się nie zaraził nadzwyczajna odporność panuje w sklepach sprzedawca może pracowac normalnie lekarz już tylko prywatnie

~Strzegom

A kiedy szkoły to też instytucja państwowa

~Świdnica

A w kościołach kiedy maseczki obowiązkowo bo w Strzegomiu nagminnie ich brak

~POSZUKIN

koscioly urzedy cpn i sklepy czemu nie

~Plac zabaw

Jak place zabaw a siłownie dla seniorów to jusz nie co te dzieci Panu zrobiły że zamyka Pan im place zabaw. Proszę o jakieś wytłumacze dla czego taka decyzja

~Strzegomianka

A co to się stało, że nasi urzędnicy działają szybciej niż rząd każe? W końcu jakaś samodzielna decyzja, tylko co to da, jeśli nasze dzieci spotykają się w szkole i są bezobiawowym nośnikiem wirusa.Szkoda, że Pan Burmistrz nie informuje mieszkańców o zakażeniach, które mają miejsce w naszym mieście, tej informacji brakuje. Ludzie żyją w nie wiedzy i sądzą, że nie ma zagrożenia, to po co im maseczki?!

~Strzegom

Słuchałem Pana Burmistrza w radiu Sudety 24. Więc, proszę Pana Burmistrza, żeby urzędnicy, którzy palą papierosy za Urzędem miasta, też przebywali tam w maseczkach, a nie w grupach palących papierosy. Jest to nagminnie.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb