Zderzenie auta osobowego z ciężarowym pod Bartoszówkiem [FOTO]

22 października na drodze wojewódzkiej nr 345, w okolicach miejscowości Bartoszówek doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się ze sobą dwa pojazdy – osobowy z ciężarowym. Jedna osoba została poszkodowana.
 
- O godzinie 14:48 otrzymaliśmy zgłoszenie z SK KP PSP Świdnica o wypadku drogowym, w którym udział wzięły dwa pojazdy tj. ciężarowy oraz dostawczy (…). Nasze działania polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia wspólnie z innymi jednostkami – relacjonują druhowie z OSP Jaroszów.
 
Na miejscu pracowały zastępy z OSP: Jaroszów, Strzegom, Udanin, Lusina oraz JRG Środa Śląska.
 
Fot.: OSP Jaroszów
2021-10-22 17:04 783 wypadek, Bartoszówek, droga wojewódzka, 345

Komentarze

https://radiosudety24.pl/czyste-powietrze-w-miastach-do-2030-roku-a-na-ternach-wiejskich-do-2040-roku-audio-wideo,a1530

NIE KASUJ INFORMACJI O DOTACJACH I PUNKCIE KONSULTACYJNO - DORADCZYM DLA MIESZKAŃCÓW STRZEGOMIA. TO WAŻNE, ABY NASZE MIASTO I MIESZKAŃCY WIEDZIELI I UCZESTNICZYLI W POSTĘPIE CYWILIZACYJNYM, JAKIE OFERUJE NAM ZAANGAŻOWANY POLSKI RZĄD. KASOWANIE EWIDENTNIE OZNACZA BLOKOWANIE DOSTĘPU DOTACJI MIESZKAŃCOM, NIECHĘĆ DO WSPÓŁPRACY Z POLSKIM RZĄDEM I PARLAMENTARZYSTAMI, BRAK ZAINTERESOWANIA ROZWOJEM I POSTĘPEM CYWILIZACYJNYM NASZEGO MIASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!

JEDNEGO DNIA ROBIĆ KONFERENCJE, PROMOWAĆ CZYSTE POWIETRZE, SZCZYCIĆ SIĘ PUNKTEM INFORMACYJNYM, ROBIĆ USTAWKI, SESJE ZDJĘCIOWE, WYWIADY, CELEBRYCTWO, SERDECZNOŚCI, UŚMIECHY I UŚCISKI A GDY KAMERY, MIKROFONY I OKLASKI ODJECHAŁY "ZAMKNĄĆ" SZYBKO TEMAT, 'ZAMKNĄĆ' DRZWI I SIEDZIEĆ CICHO ???????? A GDY TYLKO POLSKI RZĄD I ŻYCZLIWI DLA STRZEGOMIA PARLAMENTARZYŚCI ZNOWU COŚ ZAOFERUJĄ, PIENIĄŻKI, DOFINANSOWANIA, POMOC, TO JAK ZAWSZE NA CHWILĘ GOŚCINOŚĆ, SERDECZNOŚĆ I LOJALNOŚĆ SIĘ UDAJE, ABY PRZYTULIĆ PIENIĄŻKI ?????????????

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb