.
.

Babski Kabaret oczarował publiczność [FOTO]

Pękająca w szwach sala od publiczności, salwy śmiechu i znakomita obsada - tak można podsumować występ "Babskiego Kabaretu" w Strzegomskim Centrum Kultury. Spektakl pt. "Old Spice Girls" z kobietami, dla kobiet i o kobietach nie pozwolił na nudę również panom.
 
Pierwszy dzień lutego w Strzegomskim Centrum Kultury upłynął w atmosferze znakomitego humoru. Widzów do łez rozbawił "Babski Kabaret" komedią z kobietami dla kobiet i o kobietach."Dziś się nie spinamy, dziś się rozluźniamy" - było myślą przewodnią wieczornego spotkania.
 
Na deskach SCK pojawiły się Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska oraz Emilia Krakowska, które w dwugodzinnym programie nie szczędziły humorystycznych dialogów i piosenek. Widzowie usłyszeli teksty autorstwa Marii Czubaszek, Mariana Hemara oraz teksty własne artystek.
 
- Takie nasze zadanie, abyście wyszli stąd w lepszym nastoju niż przyszliście - mówiła podczas przedstawienia Lidia Stanisławska, aktorka.
 
Wydaje się, że zadanie zostało wykonane w stu procentach, ponieważ z widowni zapełnionej po brzegi, raz po raz dało się słyszeć wybuchy śmiechu.
 
Tekst i zdjęcia: Olga Czuk
2020-02-01 21:34 852 Babski Kabaret, Old Spice Girls, SCK, Strzegom, kabaret

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb