46 załóg na starcie "Kolorowego Przerajdu" [FOTO]

Kapryśna pogoda nie pokrzyżowała planów pomysłodawców "Kolorowego Przerajdu dla Alana". 20 marca na starcie pojawiło się 46 załóg, które połączył wspólny cel - zebranie jak największej ilości funduszy na leczenie chłopca, pochodzącego ze Strzegomia.

Pomysłodawcą wydarzenia jest Strzegomska Grupa Miłośników Motoryzacji, która powstała m.in. po to, aby pomagać osobom potrzebującym i łączyć ludzi z zamiłowaniem do różnego rodzaju pojazdów.

- W rajdzie mógł wziąć udział każdy pojazd dopuszczony do ruchu: samochód osobowy, ciężarowy, traktor, albo motocykl. Wszystkie drużyny dostały pakiet startowy i ruszyły swoją, indywidualnie wybraną trasą po wszystkich miejscowościach gminy Strzegom. Celem podróży jest zebranie specjalnych naklejek oraz pieczątek rozmieszczonych w różnych miejscach przejazdu - tłumaczy Marta Woch, pomagająca w organizacji akcji.

Pomysłodawcy zapewniają, że celem "Przerajdu" jest dobra, rodzinna zabawa i zebranie jak największej ilości funduszy na leczenie Alana, pochodzącego ze Strzegomia.

Fot. Radio Sudety 101.7 FM
2021-03-20 14:32 1156 Kolorowy Przerajd dla Alana,Strzegom,akcja charytatywna,Grupa Miłośników Motoryzacji

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb