Zmiany w zarządzie strzegomskiego AKS-u

29 marca prezes Amatorskiego Klubu Sportowego w Strzegomiu wydał oświadczenie, w którym poinformował o zmianie w zarządzie. - Pandemia zatrzymała wszystko, nastał czas kiedy moi koledzy z Zarządu płynnie mogą przejąć stery AKS- wskazał Wiesław Witkowski.

Oto oficjalne oświadczenie Prezesa Amatorskiego Klubu Sportowego w Strzegomiu:

Szanowni sportowcy,

Przez okres 15 lat wraz z kolejnymi Zarządami miałem przyjemność pracować na rzecz Naszego Klubu. Z pomocą ludzi dobrej woli, sponsorów oraz wsparcia Gminy Strzegom udało się zorganizować wiele przedsięwzięć, które przyczyniły się do rozwoju klubu i popularyzacji sportu. Lata pracy to czas wielu sukcesów, ale i potknięć. Obecnie w klubie trenuje ponad 300 sportowców a przez lata przez klub „przeszło” ich kilka tysięcy. W tym okresie swoje oblicze zmieniły również nasze obiekty sportowe, których zazdrości nam nie jeden klub. W pracy w Zarządzie wspierało mnie wiele osób które trudno wymienić, choć w sposób szczególny pragnę podziękować osobom z którymi pracowałem najdłużej.
 
Dziękuję Robertowi Kotowiczowi- Sekretarzowi Klubu kilku kadencji, Zdzisławowi Szpakowi, Krzysztofowi Jaszowskiemu, Stanisławowi Wiśniewskiemu, Ryszardowi Żmijewskiemu, Janowi Żmijewskiemu, Józefowi Smoterowi, Krzysztofowi Poterale, Leszkowi Jankowskiemu oraz wielu innym, którzy społecznie działali w Naszym Klubie.

W swojej pracy samorządowej dalej będę wspierał strzegomski sport swoją wiedzą i doświadczeniem oraz kibicował naszym sportowcom.
 
Dziś wraz ze mną przygodę w klubie kończy Józef Czerwiecki, wieloletni Pełnomocnik Zarządu, człowiek od „trudnych spraw”, z którym pracowałem blisko 12 lat. Serdecznie dziękuję.
 
Przy tak wielu dyscyplinach nigdy nie ma dobrego czasu na zmiany, gdy jedna dyscyplina kończy sezon, inna jest w środku rozgrywek. Pandemia zatrzymała wszystko, nastał czas kiedy moi koledzy z Zarządu płynnie mogą przejąć stery AKS-u i kiedy znów wyjdziemy na sportowe areny, będą mogli podejmować trafne decyzje.
 
Zostawiamy Klub w dobrej kondycji finansowej. Dziś w czteroosobowym Zarządzie działają ludzie z doświadczeniem oraz pasją i na pewno sprostają wyzwaniom.
 
Moim kolegom: Edwardowi Fedyczkowskiemu, Robertowi Kotowiczowi, Tomaszowi Chojnackiemu, Krzysztofowi Poterale oraz wszystkim sportowcom z wielkiej rodziny AKS-u życzę samych sukcesów.
 
Ze sportowym pozdrowieniem – Wiesław Witkowski
 

Źródło: AKS.strzegom.pl

2021-03-30 09:13 505 AKS, Strzegom, Wiesław Witkowski

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb