Zderzenie motoroweru z motocyklem w Goczałkowie [FOTO]

24 października przy ul. Strzegomskiej w Goczałkowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla i motoroweru. Poszkodowany został 14-letni chłopiec, który trafił do szpitala.

- Do zdarzenia doszło przed godziną 14.00. 14-latek kierujący motorowerem, najprawdopodobniej podczas omijania zaparkowanych pojazdów, przekroczył oś jezdni i zderzył się z 41-letnim motocyklistą. Następnie motorowerzysta wywrócił się na zaparkowany samochód osobowy marki Volvo – tłumaczy Szymon Szczepaniak, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, apelując jednocześnie do rodziców i opiekunów prawnych osób małoletnich o zwrócenie szczególnej uwagi na fakt poruszania się przez nich motorowerami.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci, w tym ambulans Wydziału Ruchu Drogowego KP w Świdnicy.
2021-10-24 15:29 2206 wypadek, motocykl, Goczałków

Komentarze

~SYLWO

Po pierwsze to nie parking żeby auta zostawiać na drodze od tego są posesję a po drugie nie pędzi się przez wioskę jak wariat drogowy no chyba że nie zna się na ograniczeniu prędkości to nie autostrada a po resztą stałem i widziałem

~Taami

Zakazu pistoju tam nie ma :)

https://radiosudety24.pl/czyste-powietrze-w-miastach-do-2030-roku-a-na-ternach-wiejskich-do-2040-roku-audio-wideo,a1530

NIE KASUJ INFORMACJI O DOTACJACH I PUNKCIE KONSULTACYJNO - DORADCZYM DLA MIESZKAŃCÓW STRZEGOMIA. TO WAŻNE, ABY NASZE MIASTO I MIESZKAŃCY WIEDZIELI I UCZESTNICZYLI W POSTĘPIE CYWILIZACYJNYM, JAKIE OFERUJE NAM ZAANGAŻOWANY POLSKI RZĄD. KASOWANIE EWIDENTNIE OZNACZA BLOKOWANIE DOSTĘPU DOTACJI MIESZKAŃCOM, NIECHĘĆ DO WSPÓŁPRACY Z POLSKIM RZĄDEM I PARLAMENTARZYSTAMI, BRAK ZAINTERESOWANIA ROZWOJEM I POSTĘPEM CYWILIZACYJNYM NASZEGO MIASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!

JEDNEGO DNIA ROBIĆ KONFERENCJE, PROMOWAĆ CZYSTE POWIETRZE, SZCZYCIĆ SIĘ PUNKTEM INFORMACYJNYM, ROBIĆ USTAWKI, SESJE ZDJĘCIOWE, WYWIADY, CELEBRYCTWO, SERDECZNOŚCI, UŚMIECHY I UŚCISKI A GDY KAMERY, MIKROFONY I OKLASKI ODJECHAŁY "ZAMKNĄĆ" SZYBKO TEMAT, 'ZAMKNĄĆ' DRZWI I SIEDZIEĆ Cicho ???????? A GDY TYLKO POLSKI RZĄD I ŻYCZLIWI DLA STRZEGOMIA PARLAMENTARZYŚCI ZNOWU COŚ ZAOFERUJĄ, PIENIĄŻKI, DOFINANSOWANIA, POMOC, TO JAK ZAWSZE NA CHWILĘ GOŚCINOŚĆ, SERDECZNOŚĆ I LOJALNOŚĆ SIĘ UDAJE, ABY PRZYTULIĆ PIENIĄŻKI ?????????????

OJEJU JEJU JEJU........ CO TU ZROBIĆ.... PIS ZNOWU DAJE LUDZIOM..... JAK ZAWSZE ZNOWU WSZYSTKO DLA LUDZI.... ZNOWU WYMYŚLILI JAK TU ROZSZERZYĆ DOFINANSOWANIA ABY WSZYSCY LUDZIE SPRAWIEDLIWIE DOSTALI POMOC........ ABY CAŁE SPOŁECZEŃSTWO ŻYŁO NA LEPSZY POZIOMIE. OJEJU JEJU..... TRZA UTRUDNIAĆ, BLOKOWAĆ, ROBIĆ ZAMIESZANIE I DEZINFORMACJĘ...... OJEJU JEJU MIAŁY BYĆ KARY, NACHODZENIE I NĘKANIE I KARANIE STARSZYCH LUDZI ZA KOPCIUCHY.... I SPECJALISTYCZNE DRONY I STRAŻ MIEJSKA I KARY KARY KARY......

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb