Reklama


Reklama


Reklama

Zatrzymania poszukiwanych w Strzegomiu, Dobromierzu i Świdnicy

Funkcjonariusze z powiatu świdnickiego nie zwalniają tempa w poszukiwaniu osób, które próbują uniknąć kary. Tylko jednej doby zatrzymali trzy osoby, ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Mł. asp. Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy informuje, że działania funkcjonariuszy były prowadzone  na terenie Strzegomia, Dobromierza i Świdnicy.

8 września funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, który poszukiwany był w związku z zaległa kara 10 miesięcy pozbawiania wolności. - 37-latek poszukiwany był listem gończym za jazdę w stanie nietrzeźwości lub podobnie działającego środka oraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Mężczyzna trafił już do Zakładu Karnego gdzie rozpoczął zaległą karę – dodaje oficer prasowa ze świdnickiej komendy.

Tego samego dnia świdniccy funkcjonariusze zatrzymali 64-latka, poszukiwanego przez sąd do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków.  W ręce mundurowych z Posterunku Policji w Dobromierzu wpadł także 20-latek. Mężczyzna był poszukiwany przez jaworską prokuraturę w związku z prowadzonym przez nią postępowaniem. - Po wykonaniu z nim czynności 20-latek został zwolniony – wskazuje Magdalena Ząbek.

Źródło: KPP w Świdnicy
2023-09-12 12:22 1395 policja, zatrzymanie, Świdnica, Strzegom, Dobromierz

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb