Wysoka wygrana strzegomskich juniorów młodszych i porażka juniorów starszych [FOTO]

Juniorzy młodsi z AKS Strzegom pokonali na wyjeździe piłkarzy MKS Karolina Jaworzyna Śląska. 29 września mecz ligowy zakończył się wynikiem 5:1. Mniej szczęścia mieli juniorzy starsi, którzy przegrali z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. 1 października finał meczu przyniósł wynik 2:3.

Młodsi juniorzy pod wodzą trenera Rafał Świdurskiego rywalizowali pod koniec września z piłkarzami MKS Karolina w Jaworzynie Śląskiej. Strzegomianie przejęli prowadzenie 49 minucie meczu po strzale Jakuba Komorniczaka. W 59 i 79 minucie dwa kolejne gole dołożył Jakub Odwaga, a w 61 minucie bramkę strzelił Błażej Czuchra. Na zakończenie w 83 minucie wynik spotkania ustalił Konrad Bobowski.

 


Nieco gorzej poszło starszym juniorom AKS Strzegom, którzy ulegli wałbrzyszanom. Zawodnicy ze Strzegomia w 60 minucie przegrywali 0:3. Później sytuacja odwróciła się, lecz jakby zabrakło czasu. W 67 minucie gola strzelił Michał Mieliwodzki, a w 72 minucie piłkę do bramki posłał Kacper Kośkiewicz, reprezentujący AKS Strzegom. Mecz w finale zakończył się przegraną dla strzegomian.

Źródło: AKS Strzegom
2022-10-02 14:26 326 mecz, AKS Strzegom, juniorzy młodsi, juniorzy starsi, piłka nożna

Komentarze

~Gabor Kiraly

A co się dzieje z seniorami z AKS, że z jednej z drużyn bijących się co roku do końca o awans, stali się chłopcami do bicia i walczą już drugi sezon z rzędu o utrzymanie?

~skidteer

A od kiedy rządzi i dzieli nowy prezes?? Odpowiedz się sama nasuwa!

~garbaty

Hey. Tak to juz jest jak prezes zostaje znajomy królika. To jest z cyklu -> ucze dzieci fikołki na w-f- to coś ze sportem jestem związany- Teraz popróbuje z klubem piłkarskim i kolega mu załatwił -haha i tak to jedzie do przodu... Nieudacznictwo łatwo zobaczyć w seniorach- z mlodszymi grupami tego nie widać bo zawsze to sie da przykryć -> jakimś turnieje szkolnym... haha

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb