Reklama


Reklama


Reklama

W strzegomskiej „dwójce” otwarto nowoczesną ekopracownię [FOTO]

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Strzegomiu 12 października br. nastąpiło otwarcie nowoczesnej „Ekopracowni - zielonego serca szkoły”. Dzięki niej, placówka ma stać się centrum budowania wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii, ekologicznej świadomości i aktywizacji lokalnej społeczności.

- Zajęcia prowadzone w nowoczesnej pracowni z pewnością przyczynią się do poprawy jakości edukacji ekologicznej i bardziej świadomego podejścia do środowiska naturalnego młodych ludzi – podkreśla dyrekcja PSP nr 2.

W otwarciu uczestniczył m.in. wiceminister klimatu i środowiska – Ireneusz Zyska, a także władze samorządowe Strzegomia, radni, dyrektorzy i nauczyciele z placówek oświatowych gminy Strzegom.

Budowa pracowni pochłonęła 75 tys. zł pochodzących z dotacji w wysokości 67,5 tys. zł od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz 7,5 tys. zł od gminy Strzegom.

źródło: Gmina Strzegom (opr. red.)
2023-10-12 13:37 1759 ekopracownia, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Strzegom

Komentarze

~magaa

Ekopracownia? Na początek posprzątajcie rzekę z plakatów PiSu !

~Belek

Jest cisza wyborcza więc proszę uważać co się piszę bo może być zawiadomienie do prokuratury i wszczęcie postępowania wobec delikwenta

~Belek

Kto złamie ciszę wyborczą lub referendalną, naraża się na postępowanie sądowe i grzywnę, która może wynieść nawet 20 tys. zł Za opublikowanie przewidywanych wyników wyborów czy referendum sąd może wymierzyć nawet jeden milion złotych kary

~Marian

Belek wypier.....dalaj.gnij w tej swojej Norwegii.

~do Belek

Belek, ten twój post...mnom wszczonsnoł i zmienił moje życie.

~VWGolf2.0

Ciekawe jakie fikołki wykona teraz nasz Najwyższy... Chciałbym tylko zwrócić uwagę na to, że nie udało mu się jeszcze nigdy dobrze obstawić. Było kiedyś SLD i nie weszło do Sejmu, był Komorowski i przegrał wybory prezydenckie, teraz znów postawił na złego konia...

~do VWGolf2.0

A co tam nasz najwyższy, on ma kiepski moralny kręgosłup i jest mu wszystko jedno. Ale Belek...to już inna sprawa. On już chyba nigdy nie wróci do kraju. Odkąd go rudy wygonił za granicę, nawet za swojego pisu nie chciał wracać. Mimo, że kraj zaczął miodem i mlekiem płynąć. To teraz Belek już tam za granicą przepadnie.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb