W Strzegomiu wystąpi plejada gwiazd!

Wilki, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel, Smolasty i wielu innych artystów znalazło się wśród gwiazd tegorocznego Święta Granitu Strzegomskiego. Koncerty rozpoczną się w piątek, 17 czerwca.

Współorganizator wydarzenia, dyrektor Strzegomskiego Centrum Kultury – Krzysztof Kalinowski zapewnia, że w mieście zagoszczą przedstawiciele różnych gatunków muzycznych, od muzyki elektronicznej, przez pop, folk, rock, po disco polo.

17 czerwca o godzinie 18.00 wystąpi zespół Ślad i bracia Oryńczak, którzy lokalnym akcentem otworzą muzyczną scenę. Tego samego dnia o godzinie 18:30 na estradzie pojawi się Smolasty, a o godzinie 20.00 wystąpi Roksana Węgiel.

18 czerwca w sobotę sceną od 17:30 zawładnie Ekipa Z Miasta, następnie od 19.00 zespół Pogwizdani, a od 20.00 rozpocznie się blok z muzyką disco polo i występami grupy Power Play. O godzinie 21.00 na scenie pojawi się Czadoman.

Niedzielny wieczór od 18.00 wypełni występ Orkiestry Na Dużym Rowerze. O godzinie 19.00 na estradzie wystąpi Dawid Kwiatkowski, a wydarzenie ostatecznie zamknie koncert zespołu Wilki o godzinie 20.30.
 
Oferta wydaje się być tym bardziej atrakcyjna, ponieważ wiele miast w powiecie świdnickim zrezygnowało z hucznych obchodów dni miast, a tym samym oferta koncertowa Święta Granitu Strzegomskiego jest jedna z najbogatszych w regionie. Wstęp na wszystkie koncerty jest nieodpłatny.
2022-06-17 06:11 2225 Święto Granitu Strzegomskiego, koncerty

Komentarze

~zabol ze Świdnicy

dziękuje za te wszystkie koncerty!!!

~Roberto

~zabol że Świdnicy.... Nie ma za co. My z centrum też dziękujemy. Jest extra, szyby się w oknach ruszają.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb