W mieście powstała letnia Strefa Chillout! [FOTO]

Strefa Chilloutu to wspólny pomysł Strzegomskiego Centrum Kultury i gminy Strzegom. W letnie, ciepłe dni w różnych lokalizacjach miasta pojawiają się wygodne, kolorowe leżaki, muzyka w tle i dystrybutor z wodą. Wszystko po to, by przechodnie mogli się na chwilę zrelaksować i odpocząć.
 
- Świetna relaksacyjna muzyka, zdrowa woda, wygodne leżaki i odrobina cienia strzegomskich drzew to sposób, aby przetrwać dzisiejsze upały. Z leżaków na Plantach można korzystać od wtorku do czwartku w godzinach od 10.00 do 18.00 – tłumaczy dyrektor SCK Krzysztof Kalinowski.

W piątki i soboty strefa relaksu będzie usytuowana przy Baszcie obok estakady kolejowej. Z leżaków będzie można korzystać od godziny 10.00 do 18.00. W niedzielę Strefa Chilloutu przeniesie się ponownie na Planty.

Fot. Gmina Strzegom
2021-07-13 11:27 713 Strefa Chillout, Strzegom

Komentarze

Założę się, że to następny świetlany pomysł naszego jaśnie nam panującego, aby wydać byle gdzie kasę.

~Andrzej

Szkoda Rysio że Twoi rodzice wydali siano w błoto na twoje utrzymanie ... dziś by nie było tego durnego komentarza

~Gacuś

A bo to mało miejsca żule mają do chlania? To teraz będą mieli wygodniej. Szef dba o nich. Rycho ma rację.

~vvde20

Jeśli ktoś tego będzie pilnował przez cały czas to spoko. Jeśli nie, to pojawi się żulerka lub leżaki zostaną zniszczone.

SUPER. BARDZO FAJNY POMYSŁ DLA MŁODZIEŻY I NIE TYLKO. STREFA CHILLOUT W PIĘKNYCH ZIELONYCH PARKACH I PRZY PRZEPIĘKNEJ ESTAKADZIE. ODPOCZYNEK PO ROWERACH, ROLKACH I HULAJNODZE NA LEŻAKACH PRZY MUZYCE CHILLOUT.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb