W Goczałkowie pobiegli dla Igora i Edyty [FOTO]

Entuzjaści biegania, mieszkańcy i wszyscy ci, którzy chcieli otworzyć serca, postanowili wspomóc zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację dwojga strzegomian: Igora Turonia i Edyty Woźniak. 2 października w okolicy Goczałkowa odbył się z tej okazji bieg charytatywny.

Jak informuje Karolina Jarosińska ze Stowarzyszenia „Kompas” -  głównego organizatora wydarzenia, dopisały zarówno pogoda, jak i frekwencja.


Przed startem uczestników czekała rozgrzewka, którą poprowadziła trenerka zumby, Ewa Zapolna. W zawodach wzięli udział także przyjezdni biegacze, m.in. z Legnicy, Lubina, Kowar i Jawora. Nie zabrakło też loterii fantowej, w której główną nagrodą był rower górski. Łącznie ze sprzedaży ciasta, pierogów i cegiełek zebrano kwotę 5470 zł.

Prezes stowarzyszenia, Jacek Ślęczkowski deklaruje, że cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Igora i Edyty. Podkreśla również, że jego organizacja nigdy nie odmówi pomocy potrzebującym mieszkańcom gminy Strzegom.

To drugi raz, kiedy Stowarzyszenie Kompas organizuje bieg charytatywny. Podczas pierwszej edycji wspierano zbiórkę na rzecz Amelki Gmyrek.
2022-10-02 17:59 447 bieg charytatywny, Goczałków, Stowarzyszenie Kompas

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb