Uczniowie dali nura [FOTO+FILM]

Padający deszcz i zaledwie 10 stopni Celsjusza na zewnątrz nie zniechęciły młodzieży do sobotnich zajęć na odkrytym basenie. Uczniowie klas mundurowych strzegomskiego LO zapoznali się ze sprzętem do nurkowania, a następnie zniknęli pod wodą.
 
26 września, pomimo niesprzyjającej aury, odbyło się praktyczne szkolenie pod okiem płk Mariusza Krzaka oraz instruktorów z Centrum Nurkowego UBOOT. Uczniowie ćwiczyli schodzenie pod wodę w pełnym osprzęcie. Przestrzenią do treningu był basen Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.
 
- To było ciekawe, nowe doświadczenie. Dziękujemy Centrum Nurkowemu UBOOT za profesjonalne szkolenie naszych licealistów i otwieranie przed nimi nowych możliwości, które, z całą pewnością, będą rozwijać w służbach mundurowych i pracy w branży turystycznej – tłumaczy Tomasz Marczak, dyrektor strzegomskiego LO.
 
Zajęcia praktyczne w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu to ważny filar edukacji, dla każdego z dostępnych profili. Uczniowie klas mundurowych oprócz nurkowania, także strzelają i trenują sztuki walki.
 
Fot. facebook.com/liceumstrzegom

2020-09-27 12:38 990 Strzegom, Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, nurkowanie, Tomasz Marczak

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb