Trwają poszukiwania 65-latka ze Strzegomia. Policja apeluje o pomoc!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Strzegomiu poszukują zaginionego Andrzeja Myszaka. 65-letni mieszkaniec Strzegomia był widziany po raz ostatni 2 grudnia 2022 roku w miejscu zamieszkania. Od tej pory nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna ma szczupłą sylwetkę, włosy kręcone – kędzierzawe w kolorze jasnym.

Wszystkich mających informacje, o tym gdzie zaginiony może przebywać lub mogących pomóc w jego odnalezieniu, policjanci proszą o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub z Komisariatem Policji w Strzegomiu ul. Czerwonego Krzyża 1 ( tel. 47 87 55 432).

Źródło: KPP w Świdnicy
2023-01-20 15:30 501 poszukiwania, zaginiony, policja, Strzegom

Komentarze

~OlaMon

Ja bym skupiła się na poszukiwaniach tego Pana w okolicach Armii Krajowej. Ponoć przed zaginięciem trafił pod stare pogotowie, gdyż źle się poczuł, skąd następnie się oddalił, gdzie ? Na ten temat nie ma już wiedzy, należałoby przeszukać pobliskie okolice, działki, koszary, inne krzaki i krzaczyska, niestety Pan ten mógł gdzieś się położyć zasnąć itp. zależy w jakim stanie jeszcze aktualnie był :( poprzedniej zimy niestety w różnym stanie też wędrował w różne miejsca i niestety też to mogło skończyć się tragicznie :(

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb