Reklama


Reklama


Reklama

Teresa Werner będzie gwiazdą tegorocznych dożynek w gminie Strzegom

Jeszcze nie opadły emocje po Międzynarodowym Festiwalu Folkloru, a w gminie Strzegom szykuje się kolejne wydarzenie. 27 sierpnia rolnicy podziękują za udane plony i zbiory w ramach Dożynek Gminnych. Wieczorem na miejskim Rynku wystąpi Teresa Werner.
 
Dożynki to jeden z najpiękniejszych dni w kalendarzu, ponieważ przypomina wszystkim o tym, co człowieka łączy z przyrodą. Święto oznacza także początek odpoczynku rolników po sezonie ciężkiej pracy.

Tegoroczne uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godzinie 12.00 od mszy św. w Bazylice Mniejszej. Następnie barwny korowód z wieńcami i bochnami chleba przejdzie na miejski Rynek. Tam o godzinie 13.30 odbędą się ceremoniał dożynkowy z udziałem zespołu folklorystycznego "Kostrzanie" oraz występy zespołów folklorystycznych. Koncert muzycznej gwiazdy zaplanowano na godzinę 19.30.

fot. archiwum NaszStrzegom.pl
2023-08-22 09:58 3077 dożynki, święto plonów, gmina Strzegom

Komentarze

~Mieszkaniec

Gwiazdami będą koledzy burmistrza z pewnej partii....

~Szalony kojot

Mieszkaniec, pisz otwarcie że chodzi o pisowskie zakały a to kolejna marionetka która im służy

~sancho

Burmistrz jak wszyscy z PiS-u. Nie liczy się z mieszkańcami. Dla nich ważny jest pieniądz, lans i pożywka dla wybujałego EGO. Ważne żeby zaistnieć.

~Bekek

Peo demokratyczna partia nawołuje do bojkotu referendum ,bo się boi że nie będzie mogła sprzedać co polskie za swoich rządów oddali w zagraniczne ręce około 1000zakladow ,nie będzie mogła przyjąć uchodźców zadymiarzy odpadu z zachodu co Niemcy i Francja sobie nie radzą , Peo tak kochają kobiety że każą im 7 lat dłużej pracować ...

~Do belek

Belku od dzisiaj wziąłem sobie za honor obnazav twoja hipokryzja... Skoro piszesz 1000 zakładów proszę wymień chociaż 25 państwowych firm, jeśli uważasz że człowiek że względu na wiarę i poglądy jest inny to stan i głośno to wykrzycz pod ołtarzem, a co do kobiet, chyba lepiej pracować parę lat dłużej niż żyć z taką wiara że jest się zwykła szmata bo tak traktuje się teraz kobiety

~Bekek

Rząd PO prowadził na polskiej gospodarce bardziej rabunkową politykę niż zaborcy ponad sto lat wcześniej. Na ile szacowana jest wartość wyprzedanego w prywatne ręce, przynoszącego zyski państwowego majątku? Według różnych danych może być to przynajmniej 58 mld złotych. W 2008-2014 władze naszego kraju dokonały wyprzedaży majątku należącego do Skarbu Państwa (m.in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne) za łączną kwotę 58,615 mld zł.

~Bekek

Ale Tusk nie ma pieniędzy nie ma zielonego przycisku

~Qwert

A napeloeon oddał lotos za bezcen i to ludziom powioazanym z ruskimi. Oddają wszystko Ukraińcom a o nas maluczkich zapominają... Taki belek widzi tylko jednego winnego a od 91 r ciągle te same gęby Aws SLD PC tylko inaczej się nazywają... Belus żyj sobie i zostaw nie komentuj

~Gregor

Dla kogo to gwiazda wieczoru, bo chyba tylko dla burmistrza i ludzi +70

~werter

a ja bym miał tylko prośbę żeby z tymi imprezami już wypier... z Rynku i dać ludziom spokój. Jeden dzień "imprezy" a 3 dni i zapewnie nocy napierdzielania przy rozstawianiu i skladaniu sceny.

~Dromader

Raus z tymi imprezami z rynku.panie Bürgermeister

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb