Takiej inwestycji w Strzegomiu jeszcze nie było [FILM +FOTO]

48 mieszkań, zamknięty teren i własne miejsce parkingowe to oferta nowo powstającego budynku wielorodzinnego "Na Parkowej" w Strzegomiu. Inwestorem jest lokalny przedsiębiorca, który postawił na nowoczesną architekturę i energooszczędne rozwiązania.

- Takiej inwestycji w sercu Strzegomia jeszcze nie było. Mówię to z pełną odpowiedzialnością, ponieważ inwestycję poprzedziliśmy badaniem rynku. Potencjalni klienci zgłosili potrzebę mieszkań, które dałyby możliwość wyboru między lokalami dwupoziomowymi i jednopoziomowymi, w tym z gwarancją miejsca parkingowego i zamkniętego, bezpiecznego terenu. Postanowiliśmy spełnić oczekiwania klientów i uzupełnić je o kilka użytecznych funkcji  - tłumaczy inwestor Mariusz Hypta, właściciel firmy HYPMAR.

Mieszkania dwupoziomowe będą posiadały przestronne tarasy, a jednopoziomowe dostęp do ogródka. Dodatkowym atutem będą miejsca parkingowe oraz garaże na zamkniętym terenie osiedla.

- Planujemy wykonać 72 stanowiska, w tym 25 garaży naziemnych, aby mieszkańcy nie mieli problemu z pozostawieniem swoich aut. Jest to współczynnik jeden - pięć w stosunku do liczby lokali mieszkalnych - tłumaczy Tomasz Drożdż, kierownik budowy budynku wielorodzinnego "Na Parkowej".

Obiekt powstaje w oparciu o nowoczesne technologie, co ma przełożyć się na bardzo niskie koszty użytkowania.
 
- Trójwarstwowe okna, skuteczne ograniczenie oddziaływania mostków termicznych, zastosowanie pompy ciepła to tylko niektóre zalety, które dadzą użytkownikom oszczędności rzędu kilkuset złotych rocznie w stosunku do tradycyjnych technologii. Chcemy także, aby mediami w budynku zarządzali mieszkańcy, co także wpłynie na minimalizację kosztów utrzymania - dodaje właściciel firmy HYPMAR.

Oddanie budynku mieszkańcom zaplanowane jest na koniec przyszłego roku, a mimo to wiele z 48 mieszkań zostało już sprzedanych lub jest zarezerwowana.
2021-05-04 13:10 841 Na Parkowej, nowe mieszkania, Strzegom, inwestycja, sprzedaż mieszkań

Komentarze

~b7h36y9

Dzien dobry.Jaka cena mieszkan 2pokojowych z ogrodkiem?Z gory dziekuje za odpowiedz

~godziu

Od 4500 za metr...

~Własny ogródek

Mieszkania w bardzo spokojnej i ładnej lokalizacji, przy samym atrakcyjnym deptaku z fontannami, z placami zabaw, zewnętrzną siłownią w parku i w pobliżu estakady zapraszającej na spacery, rolki, rowery, kije. Mieszkania z wyjściem na własny ogrodzony taras i trawnik umożliwiają grillowanie, wypoczynek i zabawę z dziećmi i zwierzętami domowymi, basenik lub domek dla dzieci na trawie albo jakuzi zewnętrzne i relaks.

~Nowoczesne budownictwo

Co ważne, w tym wielorodzinnym budynku zastosowano indywidualne dla każdego apartamentu innowacyjne pompy ciepła i nowoczesne ogrzewanie podłogowe. Bezpieczne i wygodne budownictwo bez gazu i grzejników.

~Monia.

Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb