Synek strażaka z OSP Strzegom potrzebuje wsparcia!

4-letni Marcelek zapadł w śpiączkę i od kilku miesięcy przebywa pod respiratorem w szpitalu. Niebawem czeka go powrót do domu i kosztowna, intensywna rehabilitacja. Ojcem chłopca jest druh z OSP Strzegom, który na co dzień niesie pomoc innym, a teraz sam prosi o wsparcie.
 
U chłopca zdiagnozowano szkarlatynę, a następnie wirusowe zapalenie mózgu, które doprowadziło do zatrzymania krążenia i oddechu. 4-latka na szczęście udało się odratować.
 
- Lekarze wprowadzili Marcela w śpiączkę farmakologiczną, a po rezonansie rozpoznali autoimmunologiczne zapalenie mózgu, zapalenie pnia mózgu i zapalenie rdzenia kręgowego - tłumaczą państwo Marta i Dominik, rodzice chłopca.
 
Obecnie Marcel odbywa terapię, która ma na celu ustabilizować krążenie i pozwolić na wypis do domu.
 
- Do dnia dzisiejszego synek jest w śpiączce mózgowej, ale wierzymy, że w końcu się obudzi. Tylko dzięki intensywnej rehabilitacji jest nadzieja, aby synek wrócił do zdrowia. Zwracamy się z prośbą do ludzi dobrego serca, o wsparcie w modlitwie za zdrowie synka i zbiórkę pieniędzy na podstawowy sprzęt i rehabilitację - dodają rodzice.
 
Rehabilitacja jest bardzo kosztowna. Liczy się każda złotówka, a wsparcie można przekazać TUTAJ!
2021-01-15 18:48 3374 Marcel, pomoc, rehabilitacja, OSP Strzegom

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb