.
.

Symboliczny koniec roku szkolnego [FOTO]

Nie było wielkiej gali na koniec roku szkolnego dla wszystkich klas. W piątek w większości strzegomskich szkół uczniowie odbierali świadectwa o określonych godzinach. Symboliczne uroczystości zorganizowano jedynie na pożegnanie ostatnich klas.

W roku 2020 zdominowanym przez pandemię koronawirusa, rzeczy oczywiste stały się wyzwaniem. Nie było inaczej podczas tegorocznego zakończenia roku szkolnego, po etapie kilkumiesięcznego zdalnego nauczania. Aby uczniowie mogli poczuć, że kończy się szkoła i zaczynają wakacje, dyrektorzy ułożyli skomplikowany harmonogram i podzielili klasy na grupy, aby nie robić w szkole zgromadzeń. Wszystko po to, by wręczenie świadectwa było chwilą uroczystą.

- Wszystkim dyrektorom, nauczycielom i pracownikom administracyjnym dziękuję za wspaniałą pracę w zakończonym roku szkolnym, zaś uczniom gratuluję doskonałych wyników i postępów w nauce - mówi Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia.

Z okazji zakończenia roku szkolnego władze samorządowe gminy Strzegom odwiedziły szkoły podstawowe i średnie, życząc udanych i bezpiecznych wakacji, do których i my się dołączamy.

Fot. UM w Strzegomiu.
2020-06-28 11:03 878 szkoła, gmina Strzegom, szkoły podstawowe, szkoły średnie, koniec roku

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb