Strzegomskie ulice w przebudowie [FOTO]

W najbliższą środę (7.07.) rozpocznie się remont ulicy Jarosława Dąbrowskiego w Strzegomiu, co oznacza zmianę organizacji ruchu i utrudnienia dla kierowców. Trwa także rewitalizacja odcinka ulicy Kamiennej.
 
W środę rozpocznie się zapowiadany wcześniej remont ul. Jarosława Dąbrowskiego w Strzegomiu. Wiosną były tam prowadzone prace związane z wymianą sieci gazowej. Teraz zaplanowano odnowienie odcinka o długości prawie 300 m, a w tym chodników i jezdni.Na czas prac zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu związana z przebudową.
 
- Projekt organizacji ruchu podzielony jest na 6 etapów w związku z koniecznością wprowadzenia objazdów oraz skomunikowania ul. Dąbrowskiego z sąsiedni ulicami (…).  Istotną zmianą w stosunku do normalnie obowiązującego ruchu jest ,,odwrócenie ruchu” dla ul. Szkolnej dla 1-3 etapu planowanej organizacji ruchu, na co zwracamy szczególną uwagę – informują pracownicy UM w Strzegomiu.
 
Utrudnienie na ul. Dąbrowskiego oraz ulicach przylegających potrwają do końca kwietnia 2022 r.
 
Remontu doczekał się także niewielki, 60 metrowy odcinek ulicy Kamiennej, łączący się z Aleją Wojska Polskiego. Ponieważ teren znajduję się w obszarze historycznego układu urbanistycznego, pękający asfalt zostanie wymieniony na granitową kostkę. Prace mają potrwać do końca sierpnia br.
2021-07-05 20:28 342 Strzegom, remont ulic, Dąbrowskiego, Kamienna

Komentarze

~pysiaczek

Zawsze aktualne przepisy na https://www.prawo-jazdy-360.pl/

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb