.
.

Strzegomski magistrat zamknięty do odwołania!

Ze względu na epidemię koronawirusa coraz więcej urzędów i instytucji ogranicza liczbę placówek i godziny przyjęć. Urząd Miejski w Strzegomiu także został zamknięty do odwołania. Pozostaje kontakt telefoniczny i elektroniczny.

- W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z koronawirusem, mając na uwadze komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego dla seniorów z dnia 9 marca 2020 roku, a także decyzję rządu odnośnie zamknięcia wszystkich placówek oświatowych w kraju – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy Strzegom informuję, że od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Urząd Miejski w Strzegomiu zostaje zamknięty dla klientów - tłumaczy Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia.

Z pracownikami Urzędu Miejskiego w Strzegomiu możne kontaktować się na kilka, alternatywnych sposobów:

- telefonicznie - centrala urzędu 74 8560 599 lub bezpośrednio z poszczególnymi wydziałami (poniżej numery telefonów)

- e-mail - strzegom@strzegom.pl

- poprzez platformę www.eurzad.strzegom.pl
Platforma e-urząd pozwala na dokonywanie płatności wobec gminy, a także skorzystanie z interaktywnych formularzy.

Sprawy pilne załatwiane będą tylko po wcześniejszej rejestracji ”Umów wizytę w urzędzie” poprzez kontakt telefoniczny oraz platformę www.eurzad.strzegom.pl
Ponadto, jeśli zajdzie pilna potrzeba przyjścia do Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, proszę o załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących, z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym bezpiecznej odległości co najmniej jednego metra pomiędzy pracownikiem a stroną.

Poniżej lista telefonów do UM w Strzegomiu:
2020-03-16 09:25 754 koronawirus, Strzegom

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb