Spełniły się marzenia jaroszowian! [FOTO+FILM]

Świetlicę wiejską, Klub Seniora i nową remizę strażacką połączyło Centrum Aktywności i Integracji Mieszkańców wsi Jaroszów. 7 lutego oficjalnie dokonano otwarcia obiektu. Dodatkowo druhowie z OSP Jaroszów odebrali z rąk włodarzy nowy pojazd bojowy.
 
7 lutego nastąpiło długo wyczekiwane otwarcie Centrum Aktywności, miejsca łączącego wiele środowisk w Jaroszowie. Obiekt pomieścił świetlicę wiejską, strażnicę OSP oraz Klub Seniora. Budynek jest także przestrzenią dla wydarzeń kulturowo –rozrywkowych.
 
Podczas uroczystości poświecono i przekazano wóz bojowy oraz nową remizę dla druhów z OSP Jaroszów.
 
- Obiecywaliśmy wiele mieszkańcom Jaroszowa i dziś możemy powiedzieć, że wszystkie obietnice udało się zrealizować. To piękna chwila, za którą warto podziękować - powiedział podczas przemówienia Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia.
 
Prócz przemówień, podziękowań i poczęstunku, dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie przygotowały tematyczny blok artystyczny.
 
Przypomnijmy, że koszt budowy z wyposażeniem wyniósł blisko 6 mln zł, z czego dofinansowanie z Unii Europejskiej to ok. 1,2 mln zł.
 
Tekst: Olga Czuk
Zdjęcia: Sebastian Tyniecki
 
 

 

 

2020-02-07 20:56 2431 Aktywności i Integracji Mieszkańców wsi Jaroszów, OSP Jaroszów, Centrum Aktywności

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb