.
.

Śmiertelny wypadek koło Ruska. Interweniowało LPR! [FOTO]

Dwie osoby poszkodowane, w tym jedna w stanie krytycznym i całkowicie zablokowana droga to bilans wypadku, do którego doszło 15 czerwca na drodze krajowej nr 5, na wysokości miejscowości Rusko.

- Około godziny 10:50 kierujący samochodem marki Toyota na wysokości miejscowości Rusko utracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie doszło do zderzenia z elementami ziemnymi infrastruktury - tłumaczy asp. Szymon Szczepaniak, oficer prasowy KPP w Świdnicy.

Kierowca oraz pasażer doznali obrażeń i wymagali hospitalizacji. Na miejscu niezbędna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jaku udało nam sie dowiedzieć, stan pasażera biorącego udział w wypadku jest bardzo ciężki.

Obecnie droga krajowa nr 5 zablokowana jest w obu kierunkach, a policja wyznaczyła objazdy od autostrady A4 przez Gościsław, a od strony Strzegomia przez Bartoszówek, Lusinę, drogą wojewódzką 345.

AKTUALIZACJA

Niestety nie udało się uratować poszkodowanego pasażera. 25-letni mężczyzna zmarł.

Fot. arch. NaszStrzegom.pl / OSP. Strzegom
2020-06-15 12:38 4170 wypadek, Rusko, DK nr5, LPR

Komentarze

~Małgorzata

Bardzo współczuję rodzinie zmarłych w wyniku tego wypadku. Jednak jeżeli ktoś z Państwa widzi mój komentarz, to zachęcam do kontaktu. Działam w programie pod hasłem PoPo tj. Polecam Poszkodowanego w znanym Centrum Odszkodowawczym w Polsce i jesteśmy w stanie uzyskać odszkodowanie dla osób poszkodowanych w wypadkach, jak i dla rodzin w przypadku zgonu, a środki są wypłacane z OC sprawcy. 691 834 157

~Renara

Tam zginol mój kochany niewinny synek może są świadkowie którzy widzieli bądź uczestniczyli w ratowaniu mojego dziecka proszę o kontakt mój numer telefonu 692 924341 błagam o informacje minęly prawie 3 miesiące po wypadku a ja nie wiem dlaczego zginol mój synuś Renata.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb