Skoda dla Amelki gotowa! [FOTO]

Cel był ambitny. Ekipa projektu pn. "Skoda dla Amelki" miała kilkanaście dni, żeby z niemal zabytkowego pojazdu zrobić rasową rajdówkę. Udało się! 28 grudnia Skoda Favorit została wyeksponowana na strzegomskim Rynku, a niebawem trafi na aukcję, na rzecz małej Amelki ze Strzegomia.

- Cel był ambitny, ponieważ obiecaliśmy Amelce, że zakończymy remont przed końcem roku. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, w tym okolicznych firm z branży motoryzacyjnej udało się - mówi Łukasz Kondak, organizator projektu „Skoda dla Amelki”.

28 grudnia Skoda Favorit została wyeksponowana publicznie na strzegomskim Rynku i nie sposób było oderwać od niej wzroku, tym bardziej, że wygląda, jak rasowa rajdówka.

- Warto podkreślić, że to nie jedyna taka prezentacja na strzegomskim Rynku, a mamy także nadzieję, że dzięki wsparciu włodarzy Strzegomia uda się pokazać auto także i na wrocławskim Rynku - dodaje Dariusz Długaszek.

Warto podkreślić, że uczestnicy projektu działali charytatywnie, często odkładając pracę zawodową, na rzecz remontu pojazdu.

- Teraz czas na licytację auta, z której wszystkie pieniądze zostaną przekazane na leczenie Amelki Gmyrek. Liczymy, że na konto dziewczynki trafi pokaźna kwota, jak serca wszystkich darczyńców  –  wskazuje Łukasz Kondak.

Przypomnijmy, że szansą na całkowite wyzdrowienie Amelki, zmagającej się z SMA, jest terapia genowa tzw. najdroższym lekiem świata. Cena jednorazowego wlewu to ponad 9 mln złotych, na który nadal brakuje pieniędzy.

Wpłat można dokonywać na stronie pomagam.pl TUTAJ oraz siepomaga.pl TUTAJ

Fot. Sebastian Tyniecki
 
2020-12-28 19:22 728 Skoda, Amelka Gmyrek, licytacja,aukcja,Łukasz Kondak,Dariusz Długaszek

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb